Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hrubý nástin programu srazu-průběžně doplňováno


Recommended Posts

Ještě to trošku z edituju :) normálně při pořádání závodů se žádá PČR o speciální využívání komunikace...Tady je problém s ochranářema, kteří nechtějí, aby naše ekologická autíčka ničela místní CHKO...Jedině udělat start, trasu a cíl mimo CHKO...Ale to asi není cíl hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Stifler: nekdy mi prijdes fakt jako.......:blablabla :blablabla :blablabla :blablabla :blablabla ......

Jo, vim o tom. Řekl bych, že naprostý většině národa přijdu - né občas, ale permanentně - jako \"bla, bla, bla\" a vůbec mi to nevadí. Komu tak připadám, nemusí se se mnou nikdy bavit a dělat, že neexistuju. Já si jen zakládám na své upřímnosti a když to někoho občas nase*e, tak mi to vůbec nevadí. :D

Takže, kdo má na mě stejnej názor jako Scratch, ať na mě od teď nemluví. :P

K tématu: Věřim, že to půjde \"po dobrém\", protože jinak v klidu pojedeme a ať prokážou, že jsme porušili zákon, pokud budou schopni definovat, co to je \"závod\" a čím jsme toto ustanovení porušili. ;)

Něco jiného by byla spanilka, tam by se už dalo hovořit o \"zvláštním užití pozemní komunikace\" (to už se tu řešilo několikrát u dřívějších srazů), ale orienťák je o tom, že nejede kolona Peugeotů, ale o tom, že jezdí každá posádka samostatně a těžko nám kdokoliv prokáže, že tam někdo s někým závodí. Cožpak my někdy jezdíme na čas a porušujeme kvůli tomu předpisy? :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stifler: ono to neni o tom bavi nebavi, ale kolikrat se proste poustis kriticky do klubu (ja taky), ale tady jsi opet ukazal, ze o tom vis prd :(

viz. to, ze se zadaji povolenky na orientak. Myslim, ze vsichni organizatori toto nyni slysi poprve....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, už jsem to zjistil, že to nikdo nevěděl. Ale v době, kdy jsem to psal (jak sis musel všimnout), tak nikdo nepsal, že nikdy o nic takového nežádal. Proto jsem vycházel ze situace, že když už se pořádá sraz k výročí 10 let klubu, tak za těch 10 let už to aspoň někdo vědět mohl. Možná vím prd, možná víš prd ty, možná víme prd všichni, ale o tom to přece není. Nikoho jsem přece nekritizoval. ;) Kdo ví prd, tak ať se zeptá, ne? :) Navíc to klidně organizátoři mohou slyšet poprvé, protože, jak je psáno výše, nikdo to za závod nepovažoval, ale za orientačně poznávací výlet, takže asi nikoho nenapadlo někdy žádat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem psal - spousta doposud pořádaných srazů se při svých orienťácích některých CHKO minimálně dotkla a nikdy nikoho z pořadatelů nenapadlo, že by měl na orienťák potřebovat nějaké povolení. Kdyby se jednalo o jezdění mimo komunikace (třeba off-road) nebo jízdy na čas s potřebou uzavírky komunikací, v tom případě by nutnost povolení určitě nikoho nepřekvapila. Jestliže ale jde o cestu po okresních silničkách, která se od jiných výletů liší pouze značkou vozu, nechápu, k čemu má takové povolení sloužit.

Každopádně se ale můžeme dostat do situace, kdy u výjezdu z campu na silnici budou stát příslušníci PČR a jakmile uvidí piškota s namalovaným číslem nebo vlaječkou budou se snažit si na řidiči smlsnout (a že to umí a když chtějí i vědí jak to udělat, to asi víme všichni).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já souhlasím s tím,že tomu nebudeme říkat ZÁVOD, prostě půjde o organizovanou projížďku, bez halasného startování někde spojeného s výstřely startovací pistolí a na druhé straně obrovská brána s nápisem \"CÍL\" a bude to snad v poho ;)

A propos - jak na to přišli, že něco takového máme v plánu ? To je tady nějaký práskač nebo zaměstnávají člověka, co projíždí weby a hledá kdo se kde chystá dopustit protiprávního jednání a za jakých podmínek ??? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...