Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd praha


Recommended Posts

Budeme asi na dvě party: Moby + Stibto a já + Jimmy ... sice nepoměr mezi motory, ale budeme si takto rozumět.

Pokud bude sněžit, jsem zvědav na vaši 130 na dálnici ... já se na dálnici (ani na suché) nikam hnát nebudu, klidně tam fláknu pětku a pohoda 90 :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v poho to zvladnem , resp zvladnou :D

nevim jak kdo, my jdem lyzovat :D

apropo predsedo, kdyz uz jsme u toho a jedes dopoledna, vyvesis nekde cestou prapory s ukazatelem??? :)

dekujeme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Devadesat na suchy dalnici je akorat vstupenka pro pruser.......

cesta je sucha, bude prosolena a protazena :)

Do Bolky se da jet po dalnici super a pak na Jicin je taky silnice bomba, az do Nove Paky, da se to v klidu stihnout kolem 33 minut z Prahy :)

Cestu na Sebetov mi ani nepripominejte, chvilema jsem myslel, ze vytahnu lano a privazu si vas za vejfuk.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jimmy, klidně pojedeme spolu a jde to i bez dálnice. Dle mapy.cz mi leze (výchozí bod černý most) i dobrá cesta na Poděbrady a pak na Jičín, mělo by to být 131 km a 2:13 času, navíc to po staré poděbradské znám velmi dobře :papa

Neplacené úseky na MB jsou nějaké divné (není to podél dálnice) :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych to videl tak, ze se sejdeme a na miste se asi domluvi, kdo chce jet kudy.. kud pojedu ja nevim, bud pojedu za milanem nebo se budu navigovat pres gps v mobajlu.

Milane, s tebou pojedu klidne a bez obav.. u tebe vim, ze nebudes zavodit, coz mi vyhovuje :D ja se zase necham jednoduse zlakat a pak bych musel jet taky rychle a to by se nelibilo moji penezence

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jimmy, klidně pojedeme spolu a jde to i bez dálnice. Dle mapy.cz mi leze (výchozí bod černý most) i dobrá cesta na Poděbrady a pak na Jičín, mělo by to být 131 km a 2:13 času, navíc to po staré poděbradské znám velmi dobře :papa

Neplacené úseky na MB jsou nějaké divné (není to podél dálnice) :myslim

mrdačka na entou, ale jestli to chces jet, nikdo ti nebrani.... spis tuhle cestu jezdim na masine, kdyz jedu se kochat masinou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ja vzdy jezdil s bandou, a vzdy se nekdo musel prizpusobit, at se jelo s trilitrama, nebo jsme jeli s trinactistovkama, je to jen o dohode......... takze asi tak..... na sebetov jsem to taky tahnul, tak se domluvte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ja vzdy jezdil s bandou, a vzdy se nekdo musel prizpusobit, at se jelo s trilitrama, nebo jsme jeli s trinactistovkama, je to jen o dohode......... takze asi tak..... na sebetov jsem to taky tahnul, tak se domluvte :D

Já už po jistých (x krát omílaných) zkušenostech společně ani náhodou.

Máš pravdu v tom, že by se jezdci v koloně měli sobě navzájem vždycky přizpůsobit (třeba jet podle nejpomalejšího, jede-li ale rozumně), ale když se někdo někomu přizpůsobit nechce, tak mu holt neporučíš. Já bych třeba z 90ky na dálnici taky šílel, ale protože ani nevím, kdy budu mít v práci konec šichty, nemusím naštěstí kolonu vůbec řešit.

P.S.

Stanovení si podmínek typu - pojedu s Vámi v koloně, ale jen, pokud Vy pojede podle mně bez ohledu na většinu nechápu, to snad ať raději dotyční jedou na sraz sólo (a je jedno, zda se jedná o extrémní rychlíky nebo šetřivé pomalíky).

[upravil dne 11/2/2012 10:08 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já netvrdím, že musím jet 90, běžně jezdím 100-110, spíše jsem chtěl podpořit Jimmyho, protože mně se nechce jet 130-150 ... to fakt ne ... a třeba nesnáším výjezd z obce a 300 metrů před koncem obce už se šlape na plyn. :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis tuhle cestu jezdim na masine, kdyz jedu se kochat masinou :)

To už jsi byl hodně unavenej když jsi tuhle větu psal, co? :D

nene, jsou tam dobre zatacky a dlouhe prehledne rovinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...