Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

před 9 hodinami, chuck11 napsal:

No stejně jsem to u nás v Lidlu nenašel, tak jsem aspoň koupil předposlední prostředek proti přimrzání gumových těsnění dveří

Já jsem věděl, že jsem ještě chtěl v tom LIDLu něco koupit.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou powerbankou je to asi tak. Píšou u ní 8Ah, podle velikosti na fotce tam budou 4ks 18650, takže při nominálním napětí cca 4V. Takže suma sumárum nějakých 30Wh. Že by to dalo 200A při 12V leda zapomeňte, takové články, co by tohle dokázaly, nejsou běžně dostupné (v podobných aplikacích a za tyhle prachy). Pokud by se to použilo k oživení aku v autě, což celkem možné je, tak když vezmu účinnost přenosu 50%, dokázala by tenhle zázrak do 12V aku v autě naládovat využitelnou tak 1Ah, což by mohlo stačit tak na 5 sekund startování - pokud bude baterka úplně mrtvá, smůla, pokud ještě tak nějak otočí startérem, může to znamenat přesně ten rozdíl, že to s tímhle oživením chytne. 

Video jsem letmo zkouknul jedno, má v něm tu krabičku podstatně větší, obsahující tak 8 článků, možná ještě víc - to už by bylo trochu použitelnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

Čím víc chlastám tím méně se klepou. :myslim:myslim

Nejlepší housenky jsou ráno po tahu.... :aut Teda při svařování, ne při pájení....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V 15. 1. 2017 at 16:06, Havlicek.Lukas napsal:

Pánové teď bude v akci pájka za 299,- má někdo s tímhle zkušenost ? Mám obyč 12V 40W na auto pájení ale něco na doma je taky potřeba 

Připlať si a kup pájku s digitálním displejem (ne v Lidlu), asi za 800. Použití takové pájky je často na tavení umělých hmot i jiných věcí a hodí se co největší rozsah i přesnost.

U těchto nákupů nářadí je problém, když koupíš jednoduché - levné, tak si pak dalších 30 let nekoupíš pořádné (když už doma máš).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...