Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

jak jiste vsichni vite, cas od casu se v lidlu objevi zajimave veci pro motoristy..

od ruznych spreju, klicu, atd.. za zajimave ceny

dneska sem si koupil tasku do kufru, konecne sem mohl vyhodit serednou krabici ve ktery sem mel veskerej \"bordel\" a mam to pekne schovany..

taska ma ze spodu suchej zip, pekne drzi na koberci v kufru, ze zadu patenty+oboustranou pasku..

vevnitr gumove popruhy (nacpal sem tam aditiva,nemrznouci smes atd.. )

cenovka 120kc > http://lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=22853

________________________________________

bylo by dobry, aby i ostatni do tohoto vlakna upozornily, kdyz se objevi dalsi takova akce.. clovek letaky nesleduje, a myslim ze nejsem sam koho by to zajimalo .. :)

[upravil dne 30/1/12 18:12 od v.mira]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja neviem ... Ale ta taška :D

Ja som kupoval do peugeota 2x tašku peugeot. Jeden kus stal 5 Eur, čo je cca tych 119 kč ... Pekné modré tašky s logom a nápisom Peugeot, takisto zo suchym zipsom, a mam tam všetko :)

Vyjde to narovnako, len je to podla mna X krat krajšie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukám,že do toho Lidlu stejně půjdu mají tam zase ty skládací přepravky ta moje už to odnesla:D

tak kazdej treba nema moznost, nebo prilezitost, nebo treba nevi (jako ja) , ze v Peugeotu jde neco takovyho koupit.. tak sem chtel upozornit ostatni na sikovnou vecicku.. tot vse :aut

v.mira--nezoufej tu Peugeot mám taky není tak prostorná,bytelná ani žádný organizer:super

[upravil dne 30/1/2012 18:37 od Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam kupuju pravidelně věci na auto od W5 - čističe motoru, čistič motořetězů, sprej na řetězy, čističe pneu, silikonový olej... obvykle je cena 29-49,- dál kupuju leštící pastu a vosk na auto. Musím říct, že za ty peníze výborně plní účel. Taky mají slušný sortiment různých čistících ubrousků, ale já kupuju jen ty na čistění plexi na helmu. Moc tenhle řetězec nemusím, ale když mají tyhle věci tak se tam vždycky stavím. Tady jeden starší leták pokud někdo nezná. http://img683.imageshack.us/img683/6541/img1961z.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Link nemám :)

Skočil som do prvyh autopotrieb v Trnave, APS Litva, a spytal som sa :D A mali :D

Neviem, čo na tom musi byť bytelne ... Mam ich 2 roky ... Nič im neni ... Vopchala sa tam cela povina vybava, vratane lekarnicky, kluca na kolesa, lana, ziaroviek, pripravkov na umyvanie auta (špongia, cocpit spray, vosk, utierka na lak, sampon, odstanovac hmyzu a kefa ) ... Mozno este nejake drobnosti ...

Pokial by som potreboval viac, kupim dalsiu 3 tiu tašku :D Na povinu vybavu by mi stacila 1 taška ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, kdybys ho žvejkal, měl jsi svěží dech. :)

Mám s W5 dobrou zkušenost až na 2 výrobky: 1. suchý olej na řetězy - zkoušený na kolo a řetěz vrže už po 20km. 2. Pěnový čistič na WC - stihl jsem vyčistit jednou a pak nebyl tlak v nádobě, která je prý \"pod stálým tlakem\".

Naopak třeba W5 čistič na trouby je skvělý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...