Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

No Oldo já zase znám koumáka kterej tvrdil že dát za rozbrušku 4-5tis. může jen blázen, že sice vydrží ale když si koupí v levnou v akci okolo tisícovky tak to práci udělá stejnou a pak se mu neválí tisíce v nářadí které použije párkrát do roka. A když náhodou to které nářadí umře v záruce tak většina těch obchodů to neřeší a vrací peníze nebo vymění za nový kus. Samozřejmě že to záleží od toho jaké nářadí člověk intenzivně používá mě třeba by ta pájka stačila protože ji použiju když hodně tak dvakrát či třikrát do roka ale zrovna rozbrus se u mě namaká hodně takže ten bych vzal lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovejch koumáků znám tuny, co tohle tvrdí. Akorát si pak nelze nevšimnout zatraceně velkýho rozdílu v produktivitě práce, a leckdy i v kvalitě. Jenže to těm zhusta jednodušším "koumákům" zpravidla nedocvakne, že když se tím živí, díky lepší produktivitě práce si na to dražší nářadí vydělají za chvilku a pak už jsou v plusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...

no jo bylo jich tam hodně.

Tak už je taky doma a čistič brzd...tím jsem vyčistil skvrny od nafty u víčka nádrže;)

jenom u toho čerpadla jsem podcenil způsob napájení...já mám totiž na svém autě baterku v kufru:)

ještěže mám víc aut tak to vyřeším takto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...