Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

nabiječku jsem dnes zakoupil a hned vyzkoušel. Za mě spokojenost. A nabiju si zbylejch 5 baterek:D. Konečně sem nastrtoval Lanču. S nabíječkou z Tesca to nešlo. Ta mi ji jenom přednabila a auto nestartovalo. Po dvouch hodinách přípojeních na tuhle nabíječku,jsem nastartoval v pohodě. Opravdu mohu doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Agrafik napsal:

Je to možné, nešlo to tím tlačítkem přepnout. Nějak jsem to nezkoumal.

to je u té první verze klasická závada, já si objednal tlačítka na ebay za pár kaček. Stačí tu nabíječku rozebrat a pak jen přeletovat tlačítko. Jak jsem psal je tam velikost 6x6x8.  Jedinej problém je že potřebuješ trojůhelníkový bit na šroubky, já koupil tu sadu u vietnamce. Tady máš video návod. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, adraj napsal:

nabiječku jsem dnes zakoupil a hned vyzkoušel. Za mě spokojenost. A nabiju si zbylejch 5 baterek:D. Konečně sem nastrtoval Lanču. S nabíječkou z Tesca to nešlo. Ta mi ji jenom přednabila a auto nestartovalo. Po dvouch hodinách přípojeních na tuhle nabíječku,jsem nastartoval v pohodě. Opravdu mohu doporučit.

Nabíječka Tesco,tahle další a kdybys koupil jednu pořádnou ,tak máš pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Dýdý napsal:

Ten teploměr se mi taky líbil.Pak bych konečně zjistil kde mi utíká teplo z baráku.Nebo radši ne.Dům je z roku 1938 a byl by v červeným celej.

Já to kvůli baráku nekupoval,ale je to pohodlnější než připojovat kable k měřáku s čidlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tu nabíječku nemůžu říct, křivého slova, mám sice starší typ (ještě bez LCD) a funguje v pohodě už asi 3 roky. Aktuálně jsem ji pár týdnu teď dával dost zabrat, neustálým nabíjením autobaterií o různých kapacitách a stáří.

Za tu kasu, je to dobrej kauf si myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...