Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidl - uzitecne veci (nejen) pro motoristy


v.mira

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Já mám samozřejmě i šroubovací svěrky. Ale víceméně když něco dělám tak jsem na to sám a na první chytnutí mi vystačí ta jednoruční a pro další práci si to stáhnu šroubovací svěrkou.  Co se týče té goly tak jsem nedávno pořídil tuhle :https://www.hobynaradi.cz/gola-sada-108-ks-1-4-1-2-crv-kaxl/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

mám ty +50% ve verzi H4 už asi rok, řekl bych že svítí líp než Philips se zvýšenou účiností co jsem měl předtím, tátovy drží ty H7 long life ve fabii už asi rok a to předtím měnil prasklé žárovky co půl roku. Takže za mě doporučuju asi taky dokoupím nějaké do zásoby. Pro sebe nejspíše H4 Xenon efekt ty jsem ještě jediné nekupoval a rovnou vemu i jedny H7 LoLife do zásoby do fabie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dával H7 long life do potkávaček a jsou tam dva roky (55 000 km) a v dálkách + 30 procent. Stále tam jsou - v zásobě je již další sada. 

Předtím jsem měl měl přesně rok (30 000 km) H7 z Penny - dárek. Takže tohle fakt ne, navíc to moc nesvítilo. 

Měl jsem v potkávačkách Philips Night Breaker, svítily skvěle, ale byly tam necelý rok. Tohle spíše do dálkových. 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem asi 4 roky její starší verzi, než zhynula. Fungovala v rámci parametrů dobře. Dobíjel jsem s ní více aut a baterek různých kapacit. V 607 taky a to už má ta baterka přes 10r. Nevím jak tato verze, ale ta starší nebyla schopna zahájit nabíjení pod určitou hodnotu napětí baterie. Stačilo ale na okamžik připojit paralelně druhou baterku a pak už jela i s tou špatnou. Já pro ní taky půjdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Agrafik napsal:

Měl jsem asi 4 roky její starší verzi, než zhynula. Fungovala v rámci parametrů dobře. Dobíjel jsem s ní více aut a baterek různých kapacit. V 607 taky a to už má ta baterka přes 10r. Nevím jak tato verze, ale ta starší nebyla schopna zahájit nabíjení pod určitou hodnotu napětí baterie. Stačilo ale na okamžik připojit paralelně druhou baterku a pak už jela i s tou špatnou. Já pro ní taky půjdu.

to u cetek neznáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V době, kdy jsem si tu nabíječku kupoval, jsem našel někde nějakou diskusi, kde někdo psal, že tu nabíječku rozebíral a údajně jsou uvnitř totožná "střeva" jako v o dost dražší BOSCH C3. Nevím, co je na tom pravdy, páč tu svou nabíječku jsem nikdy nerozebíral a BOSCH C3 jsem taky rozebranou neviděl. Ale spokojený s ní jsem. 

Ty autožárovky jsem si taky rád kupoval a nebýt jednou toho, že mi v důsledku nedobíjení baterky alternátorem praskly všechny žárovky v předních světlech najednou, tak bych nikdy žádnou z těchto +50% nemusel vyměnit a že jsem s nimi jezdil pár let v potkávačkách i dálkových. Za tu cenu si myslím, že je to dobrá koupě. :super škoda, že nedělají i H1, hned bych si tam pro pár krabiček došel. Ještě mám doma 2 sady H7 a zatím to taky nevypadá, že bych musel v autě nějakou žárovku měnit.

vasek733: já měl ty +50% žárovky ve 306ce, která má, tak jako dneska už všechna auta, celoplastová světla a nikdy jsem si nevšiml, že by to pálilo parabolu nebo nějak škodilo "sklům".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...