Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

krabička 806 a xsary - kohi.007


kohi.007

Recommended Posts

Tak nastal čas abych se taky ukázal, nedávno jsem si koupil další přírůstek do své garáže a to peugeota 806 r.v: 2001 s LPG, k němu mám tři xsary. Teda ta třetí, už hold jen na díly. A š130.

6zob5k.jpg

foto eště u předchozího majitele, kde stála rok takhle zarostlá:mad:

jinak abych to vzal od začátku jak jsem přišel k citroënům a k peugeotům. Tak to začalo mojí velkou šikovností, s půjčenou xsarou od táty, a hlavně velkou šikovností protijedoucího řidiče, kterej mě poslal do škarpy a následně do stromu. Naštěstí to mělo havariní pojištění tak si táta koupil C5, a mě nechal tu bouranou xsaru.....

23roe8g.jpg

2niplcl.jpg

pak nastalo co s bouranou..... prodat se mi jí nechtělo tak jsem si našel tohle:

v68661.jpg

ht7hty.jpg

2cnwbia.jpg

2cetg6o.jpg

14n0294.jpg

24orm2v.jpg

na zimu stříkání dutin a podvozku a pár dní před tím koupený kolečka

w12ohx.jpg

A jelikož se mi naskytla zase druhá akorát v kombiku a doma se mi na to válelo spoustu dílu i motor s převodovkou najeto 65tis. z toho bouranýho, akorát kombík neměl klimu a tak jsem z bouraný všechno potřebný vzal a přeházel.

103zi1j.jpg

jelikož brzdová pumpa byla na onom světě tak jsem nechtěl ryskovat že mi to z kopce co mám do garáže ujede, i když by to ručka asi dala...

2whjrxi.jpg

15i5l55.jpg

kvůli zamontování klimy všechno ven

eqs9xy.jpg

před usazováním motoru

5zgoza.jpg

294m1jp.jpg

po rozvodech s kalibrem na správné napnutí řemenu

14jng4g.jpg

konečně holky pospolu

sy2wlf.jpg

a pak po nějaký době jsem našel svou vytouženou 806, a jak už je vidět z fotek co tu mám tak se nelišila moc od svých sestřiček xsar z hlediska motorového prostoru, jen měla víc štěstí a byla dřív uhašená :D hold já na vyhořelá auta mám asi nějakou slabost :)

2r3xkau.jpg

vperld.jpg

1zd91c2.jpg

No a v Praze jsem si na vánoce koupil Alu kola na 806 za 3tisíce a svářečku na plasty, takže přece ten ježíšek existuje :super

1opy0j.jpg

tak, když už jsem v tom vkládání fotografií tak si sem eště vložím toto:

am6w0i.jpg

dřív jezdila evropu, pak jí rozebraly a v takovém to stavu se dostala ke mě sice jí už mám od prváku na střední, což už je 6let moc jsem zatím na tom neudělal. Ale snad to do důchodu stihnu si s ní nějaký ten závod dát :D No uvidíme jakej tam motor bude, ale chci zůstat v PSA:D

jinak kdo by chtěl víc fotek z dělání všech aut tak je to na http://lumpik-citroen.rajce.idnes.cz/

[upravil dne 26/1/12 22:15 od kohi.007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vitej na klubu, koukam, dokazes si vyhrat ;) tady se ti bude libit, je tu plno stejne postizenych lidi :D

taky uz jsem mel tu cest davat dohromady vyhorelou 406 a jiny podobny kratochvile kolem 406tek a i jinych peugeotu a citroenu ;)

Tak at to jezdi a co nejmin hori :D;)

[upravil dne 26/1/12 23:38 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...