Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.6HDI trha motorom pocas ustalenej jazdy, pri chladnom motore


Marcel00

Recommended Posts

Ahoj, mám podobný problém. Mám P308 1,6HDI 68kW najetých necelých 55ti. km. Ráno, když jedu do práce, tak po cca 2km mi začne cukat motor a vydává takový dunivý zvuk, nevím jak bych ho přesně popsal, no a po dalších cca 3km je klid. Má otázka zní, můžete to způsobovat filtr pevných částic popř. zanesené výfukové ventily nebo to může být něco jiného? S autem jsem byl na diagnostice a výměně palivového filtru. Je pravda, že od Vánoc jsem nejel delší cestu a ani po dálnici. Do teď bylo vše v pořádku. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 3. 2018 at 8:19, Rimmsi napsal:

Ahoj, mám podobný problém. Mám P308 1,6HDI 68kW najetých necelých 55ti. km. Ráno, když jedu do práce, tak po cca 2km mi začne cukat motor a vydává takový dunivý zvuk, nevím jak bych ho přesně popsal, no a po dalších cca 3km je klid. Má otázka zní, můžete to způsobovat filtr pevných částic popř. zanesené výfukové ventily nebo to může být něco jiného? S autem jsem byl na diagnostice a výměně palivového filtru. Je pravda, že od Vánoc jsem nejel delší cestu a ani po dálnici. Do teď bylo vše v pořádku. Díky.

Tipoval bych to na ty ventily,  nebo nějaký jiný problém, podle popisu stejný průběh jak u mě...

Regenerace se nejdříve spouští po dosažení teploty 70°C chlad. kapaliny, což po 2km určitě nebude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...