Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dame si karaoke?


dame si karaoke?  

  1. 1. dame si karaoke?

    • ano, chceme a zucastnime se
      10
    • ne, nechceme
      11

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

ahoj, chcete dat karaoke?

Meli jsme to na Silvestra u nas na chalupe a docela se to chytlo, tak by to mohlo byt takove zpestreni, co rikate?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimaxa: neni, at se radsi vyjadri, nez to tahat, zapojovat a pak nula od nuly posla

Stifler: pokud se nezucastnis, dam special tve video na youtube :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, tato emerická zábava je mi zcela cizí

Kdyztak neni od veci si neco nacist :

http://karaokeparty.jex.cz/menu/neco-o-karaoke

Karaoke je japonský vynález, jeho název je odvozen z japonského karappo a okesutura, přeloženo prázdný orchestr, neboli hudba bez zpěvu.

Karaoke jsem poprvé postřehl v nějakém americkém teenagerském filmu a jsem přesvědčenej, že do našich zeměpisnejch šířek se určitě dostalo spíš dík kulturnímu vlivu USA než přes Japonsko. Každopádně - ať už cesta této (pro někoho) \"zábavy\" byla jakákoli, tak mi fakt nic neříká (v nejhorším půjdu dřív spát a útrata bude o nějakou kačku nižší).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome, myslim, ze Meda je proste na tohle akorat moc konzerva.. :) a pokud se to bude konat, tak tam muze posedet, a pokud ho to opravdu bavit nepujde, tak muze jit jak jirkal, spat.. :) ale odmitat to predem neni dobre ;)

Přesná trefa hřebíčkem o hlavičku. Nikomu karaoke přece nezakazuju, jen jsem se - jak jsem byl v anketě tázán - vyjádřil k tomu, zda si karaoke na srazu přeju či ne, a to zamítavě společně s konstatováním, že pokud mně tato zábava neosloví (99, 99999%), půjdu klidně na kutě a bavící se nechám jejich osudu. V mém vyjádření není třeba hledat nic, co tam není (vztek, zášť, závist apod.), jedná se jen o suché konstatování stavu.

[upravil dne 17/1/2012 23:15 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...