Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak jste spokojeni,pokud nezlobí a jaké vylepšení jste si sami provedli


adraj

Recommended Posts

No jasně že nemám srdce :D Hadice objednám a vyměním, a ještě rozvoďák, mikrořemen a dokonce i tlumič kmitů, když už se mi tu válí tak dlouho... Ale pomalu začínám občas připouštět, že časem asi bude jiné auto, uvidíme, jak dlouhým časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Včera jsem si konečně vzpomněl v pravý čas, a ne jako obvykle v 9 večer, že je třeba koupit baterku do ovladače, takže už mi to zase ovládá z trochu větší vzdálenosti než těsně u okna :)

V garáži se mi válí malé i velké plato do kufru, nechcete to někdo? Koupil jsem to před lety, ale montovat to už nebudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

oddie: plato ještě je? vzal bych obě,jezdíme jak v 6 tak v 5. Kolik za obě. Neměl by jsi i koberec,komplet,víko popelníku,vnitřní zpetné zrkadlo.

Vnitřní koberec mám u řidiče poničený,šel by vyprat. kdyby jsi za rozumný peníz uměl. Vzal bych i jiné věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mně dneska přišly ty hadice, DHLkem z Turecka :) Vypadají dobře, a mají tlustší stěnu než ty původní... Teď už se jen někdy dohrabat k výměně, zároveň s tím vyměním ještě jednu hadici k webastu za delší, kdysi při přestavbě mi nevyzbyla, a všechno to pořádně propláchnu a dám novou kapalinu. A pak bych měl vyměnit rozvoďák, vnější řemen a dám tam ten nový tlumič kmitů, co se mi tu zbytečně válí. Horní uložení tlumičů tu mám nové nepoužité taky, na to už asi nedojde, leda bych ještě měnit tlumiče, to bych dal asi rovnou i nové pružiny, ale zatím to nevypadá, že by to bylo třeba. S korozí to mám v pohodě, před pár lety jsem nechal udělat dutiny a spodek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi vyšla nějaká chvilka, co jsem byl doma, tak jsem se podíval na motorek zadního stěrače, co už asi dva roky nestíral. Už jsem to dělal kdysi u 205, tak mi bylo jasné, co to bude - zatuhlá osička, protože se tam dostal bordel a voda...

Od dob 205 motorek seznal "vylepšení" - kryt skříně s převody už není na šroubky, nýbrž jsou tam roznýtované špuclíky, které je třeba odvrtat, a následně provrtat nálitky a vyříznout do nich závit, ideálně M4, já tam mám M5, protože závitníky M4 jsem našel až při následném úklidu :) takže jsem musel jen zvětšit i díry v krytu. Jinak klasika, vyrazit osičku, očistit, obrousit, důkladně namazat a složit. 

sterac2.jpg

sterac1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to absolvoval, akorát jsem měl mezi těma "mušlema" měl takové cosi z bílé umělé hmoty, které se mi podařilo zneškodnit.... Usoudil jsem, že to tam být nemusí, smontoval bez toho "cosi" a od té doby to máká.... Zas mi přestal jít dozadu ostřikovač, ač motůrek slyším.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No ked sa mozem pripojit kupil so. 806 v edicii EDEN Park servisky vsetko k auto no po troch mesiacoch casova bomba motor von a potom skoro vse nove presranych skoro 1300 euro len vo veciach ale chvala bohu uz jazdi otazka ako su robene zadne lemy sak su z plastu a rohu hniju teraz mi to dakto suchol a chcem to spravit tak preto sa pitam za odpoved dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...