Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak jste spokojeni,pokud nezlobí a jaké vylepšení jste si sami provedli


adraj

Recommended Posts

V 16. 12. 2017 at 11:27, oddie napsal:

Tak jsem se na to podíval. Je tam asi 3mm prasklinka na té nejmenší "vlnce", to by ještě mohlo vydržet dlouho. Jdu se podívat do katalogů, kde ty mrchy gumové sehnat.

Tak edit:

GKN 304819, MEY 11-144950001 nebo SAS 2933063, můžu si hodit korunou :) Všechno okolo 300 Kč, jsou u toho i pásky a náplň, teda u GKN a Meyle určitě, u Sasicu nejsou na obrázku.

Nahradit by to podle rozměrů šlo asi i jednodušší GKN 303297, která je gumová na rozdíl od toho termoplastu, co je tam orig, asi objednám obě a uvidím při výměně.

To už tam tak ztvrdla ta guma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak objednána ta termoplastová jako je tam orig

https://www.autodily-cardo.cz/pohon-kol/sada-mechu-hnaci-hridel-lobro-304819-citroen-fiat-lancia-peugeot/

Teď už jen vyzvednout a dokopnout se k výměně... Podle kroužku v té sadě bude kloub asi srážecí, takže by to mělo být v pohodě na výměnu na autě bez vyndavání poloosy ven. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zátiší :) Trochu mě překvapuje, že jsou v té krabičce dva pytlíky s tukem, na obrázcích byl jen jeden, že se někdo předal?

Teď ještě vyzvednout v železářství ořech 36, páč mi před časem z nářadí nějak záhadně zmizel, a pak už "jenom" najít chvilku a dokopat se k té výměně... Předtím ještě dojet opravit kolo, v kterém jsem našel zapíchnutý šroub, to se nám ty radosti najednou nakupily. Ale naštěstí jsou to furt jen prkotiny, skoro úsměvné.

manzeta806.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...