Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

69. minisraz Praha-2.2.2012 od 18:00 Bowling u OC Harfa


Recommended Posts

taky diky za sraz :)

to jste se docela nacestovali. Nezavidim, me mrzly usi jen cestou z autobusu a to jsme sli asi 10 minut. Snad jste prezili. Jinak ja mel vstavacku v 5:00 a musim rict, ze v HoPo bylo -17 a ja si opet zanadaval, co jsem to za vola, ktery si da do auta chromovou radici paku. :D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak bylo avízováno v úvodu , v prvním čtvrtku v měsíci se konal další tradiční minisraz praháků. Po delší době jsme se nezvykle přesunuly mimo tradiční útočiště a zavítali jsme do zábavního centra bowling19 na pražské Balabence vedle OC Harfa s dinosaury na střeše kteří byly z parkoviště bowlingu hezky vidět. Parkování bylo v pohodě, měli jsme volný celý dvůr ale nebylo tolik místa nakonec potřeba neb vozem jsem tam byl jen já , schreek, MY106 a jimmy106, kterého musím pochválit za vyzdobený vůz vlaječkou peugeot clubu , jo a ještě tam byl i nějakej favorit :D

Jsem rád, že i přes takovej nečas a mráz se nás sešlo docela dost , přesněji šestnáct lidiček včetně paniček :D , stůl který jsme měli zarezervovaný jsme komplet obsadily. Nevím jak ostatní ale ja jsem byl s obsluhou spokojen , jediné co bych vytknul byla kvalita nabízené pizzy ale když je hlad asi se zbodne vše . Jinak bowlingu jsme si užily víc než dost a oběma drahám jsme dali zabrat. to bylo snad poprve kdy byly bowling koule a dráha krásně namazány, bohužel i dráha pro rozběh byla lehce máznutá tak nebyla nouze o skoro pády :D .

Bowling byl hrazen z podpory o kterou bylo vedení požádáno a byl proplacen učet za bowling v částce 1555,-.

Ještě jednou všem děkuji za účast a za super pokec a zase se těším až Vás někde opět uvidím , některé již za 14dní na sraze resp na Zimním klouzání .

P.S. Petrovi fotky ještě jednou zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...