Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

telefon přes BT


hoken

Recommended Posts

nooo tak mi ty dvě šipky nefunguji... tak skroluju jak ocas... :-)) a jinak bratia ze Slovenska.. co to ku.wa máte za cesty směr Košice?.. ja jel Ostrava Košice 5 hodin... málem mě jeblo :-D když jsem se zaradoval, že jsem konečně na dálnici, tak ta byla dlouhá asi 5 km :-))) ale prý můžu být rád aspoň za to:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 roky později...

Eltone jsi optimista, ale neřekl bych... Multimediální systém / HF programoval fakt nějaký hodně ovínělý frantík.

Moje zkušenosti: 

několikrát se "zasekl" BT tak, že po ukončené hovoru se HF nepoložilo. stále mělo pocit, že telefonuji. A to i když jsem BT na telefonu odpároval, vypnul... Většinou pomohlo vypnutí a vytažení klíčku (za jízdy se to nedá), nové nastartování, ale musel jsem už i vytahovat pojistku. Stalo se to u různých typů telefonů.

několikrát se mi stalo, že telefon se nespojil s autem, jakoby zmizelo párování. Stačilo vypnout a zapnout klíček a zas to šlo (nebo znovu spárovat). Zase různé telefony.

spárovaný a připojený telefon při zvednutí nejede přes HF, ale před HF zazvonil. Zase se jednalo různé telefony.

 

ani s jedním telefonem jsem u služebáku neměl žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se bavite o navigacnim systemu RT6, tak bych zkusil update na posledni software 2.86.

Updaty RT6 softwaru obecne resily kompatibilitu s telefony, takze pokud mate nejakou starsi verzi, muze to pomoci.

Ja jsem mel telefon iPhone 4S, pak iPhone 6 a ted mam iPhone 6S a nikdy jsem zadny problem nemel...

Upraveno uživatelem maraaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

johny82: Je to asi soft v autě. Já už jsem rezignoval, auto je "rodinné", tak v něm netelefonuji, používám BT jen na přehrávání hudby z telefonu, protože způsob, jakým si řadí muziku z flashky jsem nejen nepochopil, ale ani nevydýchal. Ale jedná se o 5008, takže v 508 můžeš mít lepší soft. Já jsem zatím šílenější multimédia než mám v 5008 nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, to mám taky. Někdy je to hned a někdy se s volajícím trochu naháníme :aut Ale jinak to šlape dobře. Párování v pohodě (Lumia) a kvalita hovoru odpovídá telefonování z HF. Co mám teda zkušenost, když někomu takhle do auta volám :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zdravím, snad jsem nepopletl vlákno,

Už dávno jsem si nechal v servisu nahrát poslední soft (myslím 2.86) a od té doby mám problém, že po nějaké chvilce (nepravidelně) se na druhé straně slyší 2x jakoby ozvěna. Ze začátku hovoru ok po chvilce ozvěna na jejich straně. Něco jsem se dočetl, že asi bude potřeba kalibrace. V servisu jsem se zpětně ptal a prý dělají kalibraci automaticky. Dá se nějak zjistit, zda ji skutečně udělali?

Mám iphone 6 a poslední ios 10.2. Po této aktualizaci se mi ukazuje u jména volajícího 2 otazníky na začátku jména a na konci jména, které tam nebývaly. Tuším, že to dělá od aktualizace na ios 10.

Příklad: Volá pan Novák

?novák?

Nemáte někdo taky takovou zkušenost?

Upraveno uživatelem klakson23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jám mám iPhone 6s (předtím jsme měl iPhone 6) a otazníky tam mám taky. Můj dojem je, že se tam otazníky začaly zobrazovat teprve nedávno.

Podle mě to souvisí s nějakým updatem iOS na iPhone, který to způsobil...

Ale neřeším to, není to pro mě zásadní problém, ale když bude řešení, tak využiji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...