Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

telefon přes BT


hoken

Recommended Posts

Já to mám následovně :

Calls list : zobrazují se mi buď jména, nebo u neznámých jen čísla

Directory : nezobrazuje se nic, položka není ani prosvícená

Při příchozím hovoru se zobrazí pouze číslo i když v Calls listu je u kontaktu zobrazeno jméno.:fnuk

Písničky hrajou normálně i když je mám na SD.

Kontakty mám taky na SIM plus v telefonu. Telefon HTC Desire.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápodobně, i když asi líp než vy...

Kontakty mám na mail serveru GoogleApps:

1. synchronizace přes Exchange Active Sync = kontakty se nesynchronizují

2. synchronizace přes GMail = kontakty jsou OK. Přesto se mi stane, že někdo volá a vidím jeho číslo místo jména, přestože v Call Listu i Directory ten kontakt je v pořádku.

Vypadá to na chybičku v BT sw v autě. Možná bude záplata...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

...

Při příchozím hovoru se zobrazí pouze číslo i když v Calls listu je u kontaktu zobrazeno jméno.:fnuk

Nalezeno.

Telefonní číslo u kontkatu musí být ve tvaru +420xxxxxxxxx.

NESMÍ obsahovat mezery, takže třeba +420 xxxxxxxxx sice v Directory vidíš se jménem, ale příchozí volání je jen číslo.

Dal jsem si tu práci a všechny mé kontakty sjednotil. Teď již vidím volajícího korektně.

SW v autě 2.2, ale stejně to dělalo i u předchozích verz. Problém FW neopravuje, uživatel si musí pomoct sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně jako kolega PKR - mám HTC Desire ale HD což je vcelku jedno a prostě občas mi to blbne... nenalezne čísla v seznamu, volaná čísla apod... někdy nechce ani párovát... jde o to že jak člověk přepíná třeba jako já mezi přehráváním USB, CD a Rádio tak mezitim je i přehrávání přes BT a když nejsem moc rychlej tak se načtou skladby z mobilu ale nehraje to a to rádio se napáruje jen na hraní písniček ale né na telefonování, tak je potřeba najet do management bluetooth a odpárovat media player a napárovat jen telephone a mělo by to být ok... a mezitim ještě vypnout motor a auto zamknout a odemknout aby se natvrdo vyplo rádio včetně bluetooth a to samí udělat i s bluetooth na telefonu vypnout a zapnout a pak by to už mělo chodit ;-)... jinak já kontakty uložený v telefonu na SIM 0 a písničky karta a vše OK ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
je potřeba najet do management bluetooth a odpárovat media player a napárovat jen telephone a mělo by to být ok... a mezitim ještě vypnout motor a auto zamknout a odemknout aby se natvrdo vyplo rádio včetně bluetooth a to samí udělat i s bluetooth na telefonu vypnout a zapnout a pak by to už mělo chodit ;-)...

Nechapem kde robim chybu, ale ked nastavim, ze chcem parovat len hands-free (aj v menu to mam tak navolene) tak mi sparuje aj audio...:(. da sa to prosim nejako zrusit? resetnut? pretoze prvy krat som dal sparovat all (telefon aj audio) a teraz som chcel len telefon sparovat a ono si to veselo paruje aj audio...samozrejme skusil som vymazal stare sparovane zariadenie, restartoval som telefon, restarotval som system v aute...a stale to iste..:(:(

Vdaka za vase postrehy...

Problem vyrieseny.... treba nastavit v setup-e bluetooth v telefone aby sa paroval len hands-free a nie aj audio...

[Edited on 7.7.2012 22:34 by PeugeotHDi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

ahoj. Mně se zase několikrát za hodinu odpojí a zase připojí tlf. Blbý je, že to udělá i v průběhu hovoru, tak je to dost nepříjemný. V jiných autech nemám problém. Nevím, jestli to nemůže být starším typem tlf, kterej mám. teda, měnit by se mně ho nechtělo... Nevíte někdo..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to vec mobilu s tymi kontaktami DIRECTORY...

odporucam nakopirovat kontakty do HF BT auta

mam tiez Galaxy Duos a na nasej P308 to blbne, raz mi to DIRECTORY nacita raz nie...

na P407 to ide bezchybne...

neverim ze nejake zaplaty budu na HF sady v aute...

skor to vyriesi FW mobilu... co mobil to problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám novýho Samsunga a neodpojuje se=problém vyřešen. I kontakty se zobrazují správně, ale musel jsem je přehrát

z obou simkaret do telefonu, protože před tím se mi zobrazovaly jen ty z preferované karty. Jedinej malilinkatej problém-stav baterky se načte až tak po deseti minutách, ale to je víceméně kosmetická vada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ak chcete, aby vam display v aute zobrazoval mena prichadzjucich hovorov, tak musi byt nakopirovany tel. zoznam v internej pamati auta a to v tvare +421xxx.

V telefone (mam Samsung Galaxy S) musia byt kontakty len v pamati telefonu nahrane (nie na SIM karte), tym padom nemam ziadne problemy s BT telefonovanim v aute...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...