Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podekovani za Fap a chip


pitrsh

Recommended Posts

Dnes je 17. 12 a stale se pan Straka neozval na dodelani auta. Jak je to u vas? Zaplatit a pak slibem nezarmoutis?

Jen ve skratce o co slo. Odstraneni FAP + EGR + CHIP auto P407 2.0HDI vstrikovani Delphi. Vse zaplaceno uz v roce 2011 a do dnes to neni dokonceno. Zajimalo by me kolika lidem s touto motorizaci odstranil FAP do plne funkcniho stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po odmlce pisu.

O vikendu provedena uspesna kontrola auta se vstrikovanim delphi bez regenerace.

Problem celych uprav byl v tom ze cisteni se spoustelo az po cca 2000 kma tudiz nebyla sance vse delat na pockani a hned.

Podekoval bych sousedovi z baraku ktery mi "zapujcil" auto se vstrikovanim Delphi kde jsem mu za financni odmenu namontoval vymlaceny FAP a delal upravy softu.On sem ale nechodi takze asi se to nedocte.

 

Kdo nad tim trocha popremysli tak pochopi ze takova vec nedje delat za chvilku.Treba   1,6 hdi trvala cca rok. RHR motor vypnuti regenerace trvala pres dva roky a nemale penize kde se taky pujcovali auta.

Delam vse pro to aby byli zakaznici spokojeni , no nejde se proste roztrhat a vyhovet vsem hned na pockani.

Musim do toho jeste resit sve osobni starosti tak se tady omlouvam dotcenim a snad bude vse dotazeno do uspesneho konce jeste letos ..... :D

Upraveno uživatelem straki007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jak se dalo cekat od lidi z fora.

Jenom rychle pomluvit a pak na  vsechno sr...at.

Lada to ma hotove.

Pan Frantic dostal SZ ze jedu do Kosic ve stredu 28.12.2016.

SZ si precetl.Adresu a tel cislo mi neposlal.

Tudiz ja vic udelat nemuzu.

A takhle je to ale bohuzel s vic lidma tady.

Forum uz je jenom o tom aby lidi rychle pomohli poradili a pokud ne tak jsou hajzlove.

Kdysi to bylo forum na ktere jsem chodil s radosti a bylo mi potesenim nekomu poradit protoze dokazal podekovat,treba.

 

 

EDIT: Veverko.Odemne vse splneno.Stihl jsem to do konce roku.Mel bych to driv no potreboval jsem mit jistotu.A vstrikovani Delphi neni jedine ktere resim.

Platim docela silene poplatky za softy a kdyz chci treba upravit Phaetona 12W 331kW a pozaduju od italu upgrade firmwaru tak mi legracne napisou ze tohle je nezajima ze je to jednotka stara (rok 2011).Ale to jenom na okraj.

Upraveno uživatelem straki007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne Straki robil FAPoff + EGRoff na jar 2015. Sice to musel este  prist doriesit, ale uz je to v pohode, auto jede bez problemu, zadne chyby nevyhadzuje. Cca pred rokem zacalo auto vyhadzovat vsetlijake chyby, take jak po FAPoff (pred doriesenim), proste temu nejak jebalo, ale jak zacalo, tak to aj prestalo, tak to neriesim. Len dufam, ze uz vtedy mal Straky RHR vyriesene bez regenerace. Za mesic idem na 1. EK po FAPoff, tak uvidime, co na to kontrolori...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono by bolo dobre informovat , co sa vie urobit na isto...overene odskusane ...podla ecu...

a co sa da urobit ,len akoze,  no su tam dake problemy v rieseni.....mozno sa ani skoro nedoriesia.....

aby sa vedelo do coho sa ide.....potom , by nemal byt dovod , aby sa tu zle opisovalo...

vedel si , ale aj tak si chcel.....a je pokoj...

Upraveno uživatelem vladosr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 1. 2017 at 15:41, straki007 napsal:

Urcite ano.Akorat ty nesmis do toho sahat diagnostikou :D

Ale to uz snad vime ze jo....:papa

ono elektrika v 307 a 407 si zije ajtak vlastny zivot. Ale je pravda, ze ked clovek nema diag, tak nekdy ani nevi, ze tam nejake chyby ma. Ale ked uz zacne svitit chyba i na palubke, tak zas sa to lepsi resi, nemusi clovek hned do autorizaku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

Zdravím mám peugeot 406 2,2 hdi r.v 2002 je tam  egr off, fap off taktiež aj cez diagnostiku je to nachipované. A chcem sa opýtať jazdím s tým aj do zahraničia rakusko  prevažne a počul som že ako to je s týmito fap a dpf že vas možu chytiti a dostanete pokutu a tak dalej a tak dalej... ale oto mi nejde lenže jeden znamy čo chipuje motory má skusenost s tým že na peugeote 607 s motorom 2,2 hdi chitili chlapa v rakusku alebo nemecku teraz uz neviem presne a mal FAP preč a proste že nemal s toho nič ,lebo že pri týchto starsích FAP filtroch je koncovka výfuku čierka ci tam fap je alebo nieje a ten porach sa vylucuje von tiez samozrejme v mensej miere ked tam ten fap, takže teraz ma zaujíma či mám mať neaku obavu a strach a nejazdiť s tým do zapadných štátov alebo dať na známeho. díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...