Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na zimních Barum Polaris 5, dilema s nástupcem 🤔


radim.1008

Recommended Posts

před 8 hodinami, Milan+ napsal:

Vždyť je to jen auto,nic víc.

A tohle je jen automobilové fórum, fórum lidí, kteří se o auta starají - tedy mnozí i o vzhled. Nic víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem zde jednou psal, motorový prostor nemá smysl pucovat do té doby, než ke kámošovi bude hotová cesta. Po dva roky jsem teď neměl na nějaké pulírování auta čas. Dokonce jsem to měl v plánu teď o dovolený, ale nějak k tomu nedošlo. Možná příští víkend. Do zimy to mám, ale rozhodně v plánu. ;)

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme s Pažoutem oslavili 9.výročí našeho společného soužití. :D Za těch 9let jsme spolu najeli cca 109tis.km. Sjeli dvě sady gum, třetí bude po letošní zimě. Prošli mnohými opravami, které nás nerozdělily. Doufám, že tomu tak bude i nadále a v blízké budoucnosti přibude k Pažoutovi větší bráška.

Za své služby má slíbenou koupel. :D

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8/22/2016 at 19:40, radim.1008 napsal:

Doufám, že tomu tak bude i nadále a v blízké budoucnosti přibude k Pažoutovi větší bráška.

Co plánuješ ? :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před časem to byla první 308ma, ta se, ale nelíbila Zůze. Po příchodu druhé generace byla volba jasná. Do tý jsme se oba zamilovali. SW je prostě nejhezčí Peugeot. Ale po procitnutí a probrání priorit vede 5008. Jen mám dilema nad motorem. Zatím sonduju a koukám, kde co je. Do dvou let bych chtěl vozový park rozšířit. :myslim

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

308 SW po faceliftu nejhezci Peugeot ?? :myslim  .. No nedavno jsem za jednou stal na semaforu nebo nekde .. hneda antracit ci co to bylo za barvu .. jako pekny (podle me + v tehle barve). Ale ta zad na SW mi teda prijde celkove divna. Je to vec vkusu. A co znamena "probrani priorit" ? :) Bude maly klubak ?? :aut

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, radim.1008 napsal:

Před časem to byla první 308ma, ta se, ale nelíbila Zůze. Po příchodu druhé generace byla volba jasná. Do tý jsme se oba zamilovali. SW je prostě nejhezčí Peugeot. Ale po procitnutí a probrání priorit vede 5008. Jen mám dilema nad motorem. Zatím sonduju a koukám, kde co je. Do dvou let bych chtěl vozový park rozšířit. :myslim

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Jo 5008 je OK

Hlavně sahni po HDI (objemově je to celkem jedno).

THP nejsou motory povedené a VTíček moc není.

 

Mimo motoru: panaroma je sice hezká, ale je pod ní vedrooo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. O víkendu jsem se svezl s 2.0HDI 150k a musím přiznat, že jsem se pěkně povozil. :D Jen Zůze to přijde moc velký.

Před srazem v pátek večer opláchnuto auto a je z něho opět fešák.

1d51182b0bc5c049e6a31daaa6e0cba7.jpg

Spotřeba na trase Hořice, Žamberk, kolem komína, Fulnek, Opava 7,5l/100km.

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...