Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na letních zrenovovaných Cyclonech 🤩 Hankook Ventus Prime3, vyměněny 5.dveře


radim.1008

Recommended Posts

Pánové, dnes jsem zjistil, že Pažout nemá rád mrazy. A to jako vážně. Nádrž vyjeta okolo komína a to doslova. Dvě delší trasy do 20km. Jinak ráno start, očištění sněhu, námrazy a odjezd 8km do práce. Odpoledne zpět se zastávkou. Takže? 9,7l/100km. Už aby bylo léto. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, radim.1008 napsal:

Ona stačí i fólie na okna. :D Jo v baráku garáž a já stojím venku. :D Není místo. Snad brzo bude.

StibTo: asi si unavený nebo přepracovaný. [emoji14]

Radek: takže to může být ještě horší. Díky. :papa

No jo, sem trochu nachcipanej, ucpaný dutiny, tak mi to příliš nemyslí :) Jinak já s 407 jezdím teď v zimě za 9,9. Tak to už o moc víc není :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozchodil jsem dnes ostřikovač před řidičem, byla ucpaná pravá tryska. Odpojil jsem hadičku a profoukl to vzduchem. A konečně jsem přišel proč vrzala pravá zadní sedačka. Byl pootočený zámek pantu sedačky. Tím pádem to v tom nebylo zacvaklé. :D

b12041357ccd4457ff65408fa9d376bb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, radim.1008 napsal:

Pánové, dnes jsem zjistil, že Pažout nemá rád mrazy. A to jako vážně. Nádrž vyjeta okolo komína a to doslova. Dvě delší trasy do 20km. Jinak ráno start, očištění sněhu, námrazy a odjezd 8km do práce. Odpoledne zpět se zastávkou. Takže? 9,7l/100km. Už aby bylo léto. :D

když jsem tu jednou napsal, že pežotí 1.6 benz. bere v zimě po městě 10 litrů, tak mě chtěli někteří sežrat...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozprašovací jsou super, rozprašují, je to mnohem lepší. Stojí asi 350 Kč. Ale stříkají do výšky stěračů! Musel jsem je podepřít, aby to stříkalo tam, kam má. Bohužel se nedají výškově nastavit. :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 2. 2017 at 17:03, radim.1008 napsal:

Máš ve vlákně fotku? Co to stojí? :D

To bude kdesi ve vlákně o 306 ale mrtě stránek dozadu .. Stály nějak 360 a jak píše MilanF1 musí se podložit, štelovatelný nejsou. Já to vyřešil rozříznutím přebytečného o-kroužku z nějakého ol. filtru vedví, podložil jsem trysky, kolem dokola utěsnil bezbarvým silikonem aby při dešti voda nezatékala do motoru. Byla s tím práce, ale fungují dodnes a stříkají fajnově a rovnoměrně narozdíl od původních (které možná stejně ještě někde mám) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...