Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na letních zrenovovaných Cyclonech 🤩 Hankook Ventus Prime3, vyměněny 5.dveře


radim.1008

Recommended Posts

Na MTS jsem slyšel dobré ohlasy, tak snad to vydrží déle. U tebe bude taky problém, že jezdíš krátké trasy a výfuk se ti nedostatečně zahřeje (zůstane v něm voda). :( 

Měl Bosal zklamal u 205/309. Měl jsem dva. Jeden byl neskutečně hlučný a ten druhý oproti Walkeru o polovinu lehčí a nic nevydržel. Momentálně ten Walker je jako koncák na cabriu. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad bude a půjde trochu dolů i spotřeba. :myslim

Dnes jsem dal zpět podběh, nádobku ostřikovačů a zjistil proč tekla. Silikon držel než jsem dal poslední šroubek mezi podběh a trojúhelník pod nárazník. Nevím proč, ale prorazilo to nádobku znovu. :bacha Tak jsem ji vypustil, tedy ten nalitý zbytek ze zakoupených třech litrů -40ky. Zalepil znovu a pod šroubek dal plastovou podložku. Uvidíme až do toho naliju zase nemrzku. :D

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v noci se stal zajímavý úkaz. Na počítadle denních kilometrů svítil nájezd na jednu nádrž 720km. :D To jsem už dlouho neviděl. :D Spotřeba 50%město a 50%dálková do Prahy a zpět za 7.7l/100km. Je v tom ještě ten děravý výfuk.

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

sakra, -24°C :o To u nás jenom -15°C a startoval jsem na otočení. 

Ale je divné, že auto nekomunikovalo a k tomu plynu, nechtělo by promazat lanko? 

Jinak koukám, že foukáš ventilátorem naplno. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, MilanF1 napsal:

sakra, -24°C :o To u nás jenom -15°C a startoval jsem na otočení. 

Ale je divné, že auto nekomunikovalo a k tomu plynu, nechtělo by promazat lanko? 

Jinak koukám, že foukáš ventilátorem naplno. :D 

To vaše prostředí nelze ani srovnávat,když se vracím v zimě od Prahy je tam u vás vždy tepleji a to o dost.

Já po startu taky foukám vždy naplno,rychlejc se vše odmlží,když tam někdo zadýchá ,když jedu sám tak napůl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, jak do toho vymrzlého auta sedneš, tak se to hned opotí. A to mám v autě sucho. Sníh oklepávám a když je na gumách sníh nebo mokro, nechávám to u kotle uschnout. ;)

Spíš než by chtělo promazat, tak to bylo tak všechno z tý zimy a větru zamrzlý. Na 80 se to ohřálo asi po 15km. Do tý doby to znělo jak starý diesel. :D A to jsem to měl asi 5min. natočený než jsem vyjel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu. Jen mě ten větrák na plno ruší, už je dost hlučný. :D Já ho úplně naplno napouštím, protože stejně teplý vzduch hned po startu nejde. Navíc klima nefunguje, abych mohl pustit suchý vzduch. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V naší 306 už taky asi 3 roky nejede klima, prožraný chladič (výparník) ale na zamlžování oken to nemá moc vliv, prostě se to natočí, pustí vše hned naplno a jde se škrábat skla :) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já asi nechám vyměnit ten výparník .. před 3 (už skoro 4) lety když auto ještě bylo psaný na mě jsem to neudělal víceméně z finančních důvodů, ale tenhle týden čeká 306 další technická a jestli vše bude OK bude se jezdit prostě dál a na léto by zas po delší době klima byla příjemná .. :)

Upraveno uživatelem StibTo
Slušněji, dík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...