Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 306 1.6 65kW XR z Ria de Žambéra - Na zimních Barum Polaris 5, dilema s nástupcem 🤔


radim.1008

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Dnes druhé kolo výběru. Auto s automatem a to GT se 133kW v Auto Palace v Brně. 

IMG20240309121437.jpgIMG20240309121506.jpg

Uvnitř hezčí než GT line v HK. 

IMG20240309121922.jpg

Co se mi nelíbilo. Nesedící přední nárazník IMG20240309122021.jpg

A propadlá STK. :D :roll

IMG20240309122115.jpg

Zarazilo mě, že GT má na blatnících plaketku s nápisem GT line. :myslim

IMG20240309122036.jpgDíval jsem se ze zvědavosti. Automat je zatím na okraji zájmu. I auto je starší než bych chtěl. To už mě stavem a rokem výroby spíš zaujala tahle 308.

IMG20240309121721.jpgIMG20240309121832.jpg

Ale má špatnou barvu a motor. :D :myslim

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automat je fajn, zatím jsem neměl špatnou zkušenost.

1,6HDi je lepší, než 1,5 HDi, o ten řetízek. Je fakt, že 1,6 bude robot, kdežto 1,5 8-stupňový AISIN

Koukáš po blatníkách - z mých aut každé druhé trefilo srnu, nebo něco a přitom jsou v perfektním stavu.

Koukej po prodejci. Autopalace Brno je autorizovaný? Ukázal TP a Servisku? Znáš tam někoho (kdo tě neodrbe)? Tak zní otázky.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto Palace je ofiko prodejce. Nikoho tam neznám. Přišel za mnou prodejce ojetin. Byl jsem tam těsně před zavíračkou. Ta 1.6HDi byla v manuálu. ;)

Za mě zatím manuál. Což GT není , tak koukám po GTlinu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeju hodně štěstí s výběrem, taky jsem nejdřív pokukoval po GT/GT-Line a nakonec jsem skončil u Allurky, protože najít nebouraný GT za rozumný peníze bylo skoro nemožný :D

 

Hele ta bílá je Allure a nemá Full LED? Jsem myslel, že to bylo ve standardu u všech :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Allurka podle mě neměla Full Led. Je možný, že skončím taky u Allure výbavy. Zatím se dívám, když jedu "okolo". :D Viděl jsem zatím dvě a nic moc. :myslim Tady to GT by asi šlo. Kdyby prodejce dokázal doložit, co s tím bylo. :myslim Ono to mělo asi i dost majitelů. :myslim Podle množství evidenčních kontrol na kontrolatachometru.cz TP jsem neviděl. Minulý týden ho zlevnili o 20tis.Kč. 

Zatim mě nic netlačí, tak budu trh sledovat dál. 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...