Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Regeneracia filtru pevnych castic


lukinedzr

Recommended Posts

ako vies ze sa nezapol?

v pripade ze sa zapne tak o tom ani vodic netusi ze sa ohrev zapol... :myslim.

ak by som mal istotu ze sa zapina zakazdym pri regeneracii, tak staci vyviest 12V LED a hotovka ;)

viem ze su tusim 3 druhy regeneracie, tak otazkou ostava ci to ma vobec zmysel riesit cez ohrev... :myslim.

[upravil dne 15/6/12 14:55 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial si zapnem ohrev zadneho okna tak sa mi rozsvieti na displeji kontrolka. Tak myslim, ze by sa tak udialo aj pri regeneracii. Ale bolo by to fain keby to tak fungovalo.

ako vies ze sa nezapol?

v pripade ze sa zapne tak o tom ani vodic netusi ze sa ohrev zapol... :myslim.

ak by som mal istotu ze sa zapina zakazdym pri regeneracii, tak staci vyviest 12V LED a hotovka ;)

viem ze su tusim 3 druhy regeneracie, tak otazkou ostava ci to ma vobec zmysel riesit cez ohrev... :myslim.

[upravil dne 15/6/12 14:55 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked sa zapne ohrev zadneho okna kvoli regeneracii, tak sa nerozsvieti kontrolka ohrevu. Takze to clovek zbada len ked je napriklad zamlzene zadne okno a zrazu sa sofer cuduje ako puk ze sa mu odmlzuje a on nic nezapol a na paneli nic nesvieti. :D

Sam to poznam z vlastnej skusenosti, ked som este o tejto \"fičúre\" nevedel. :D

Straki dokonca kedysi spominal, ze to zapina aj ohrev sedaciek (ked ho mate) a kludne moze byt vonku aj 30 stupnov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kedze jazdim prevazne mesto tak by bolo dobre keby ma to nejako upozornilo na zacinajucu regeneraciu a hned by som behol z autom za mesto a poriadne ho prietiahol. Ked prebieha regeneracia v meste pri 50 km/h a cca1800/2000 otackach tak to tak dobre zrejme nevycisti. Tak koli tomu by bolo celkom fain vediet o tom.

A poradis ako to urobit aby to signalizovalo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, prevazne mestska premavka je pre sucasny diesel s filtrom pevnych castic na hovno. Aj preto hovorim, ze toto je moj posledny diesel, kedze tu som este mohol zrusit fap. Na 2010 a novsom mi uz nikto neuveri ze tam filter nikdy nebol, kedze povinna euro5 uz bez filtra nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi je to fakt ze signalizacia nema zmysel...

priklad: prichadzam domov, z dialnice to mam 3km k baraku a naraz mi zacne signalizovat ze ide regenerovat...

co by som mal spravit ?: pokracovat po dialnici dalsich cca 10 - 15 km aby regeneracia dobehla (ved to bol zamer signalizacie)

co ale ja v skutocnosti spravim?: odbocim z dialnice a idem domov, mam v pazi nejaku regeneraciu :)

co z toho vyplyva? auto ma sluzit mne a nie ja jemu. Ak mi to robi problem, tak som si take auto kupit nemal

alebo \"vyriesim ten fap natrvalo\". Okrem toho pri najblizsej prilezitosti sa regeneracia zopakuje...

Takze signalizacia by len miatla ludi a zbytocne stresy a jazdy by to vytvaralo...

Takze dobre je ako to je, nic neriesim a jazdim... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...