Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 GTI16


Stuchy

Recommended Posts

jj všechno bude bohužel potřeba, ale tak vím proč to dělám a i když to bude nějaký čas (rok) trvat, tak vím, že mě to auto nikdy nepřestane bavit. Nejdůležitější je pro mě kastle takže ta asi spolkne největší částku. Je sice pravda, že když to bude vyměněná karoserie tak to nikdy nebude mít stejnou peněžní hodnotu jako originál GTI16, ale pro mě je to srdeční záležitost. Už jenom za počáteční investici (8V + 16V) bych mohl mít daleko novější a lepší auto, ale k ničemu nemám takovej vztah jako k 309.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dneska druhý výlet, tentokrát do Berlína pro 8V.

Cesta celkem v pohodě až na sněžení při cestě zpátky v tom se skoro nedalo jet, ale úspěšně a bez úhony doma. Auto vypadá dobře, má své mouchy, ale na to, že 8 měsíců stálo, tak chytlo okamžitě. Interiér vypadá velmi zachovale a v ničem lepším jsem neseděl :-)

Zatím zjištěno, že nefunguje topení, okna nejdou, dálka na centrálu, ale zítra mrknu na pojistky a snad to bude tím.

20111230153030996.jpg

20111230153047538.jpg

20111230153053788.jpg

20111230153107343.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dneska se mi podařilo vyřešit všechny problémy. Okna už fungují (jediná špatná pojistka byla na vyhřívání zadního okna), topení byl vadnej ventilátor, ale měl jsem náhradní a alarm nebyl připojenej na baterku.

Diagnostika nehlásí žádnou chybu takže je skoro škoda to auto rozebírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...