Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čeština pro RT 4


Raiser

Recommended Posts

no teď bez textu si verzi softu nezjištíš.. každopádně abys našel tu verzi firmware na RT4/5 tak se musíš 2x zanořit v tom menu... není to jak u RT3 kde se k té verzi dostaneš proklikáním první úrovně menu... RT4 má 2 ůrovně, je to tam... na youtube je video kde je vidět jak se k té verzi dostat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no stiahol som to z tohoto fora na prvej stranke, takze prepisujem zlozku EN. uz som skusil aj prehodit nemecky jazyk. a potom prepisat. ale nic stale je to anglicky. vsetko funguje, robil som update na 8.20 - bez problemov, mapy 2012 - tak isto bez problemov, ale s tymto si neviem dat rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no stiahol som to z tohoto fora na prvej stranke, takze prepisujem zlozku EN. uz som skusil aj prehodit nemecky jazyk. a potom prepisat. ale nic stale je to anglicky. vsetko funguje, robil som update na 8.20 - bez problemov, mapy 2012 - tak isto bez problemov, ale s tymto si neviem dat rady.

Jestli máš RT5 s Hires displayem tak to nepojede. V tom loaderu pro češtinu je definice obrazovky pro standartní rozlišení RT4 , nebo dtto RT5. Buď rád, že to žije po tom pokusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

nainstaloval jsem si češtinu a vše v pohodě, takže za češtinu díky skvělá práce. Problém ale nastal, když jsem chtěl upravovat údaje RT4 v Mirascript (u). Místo toho, aby mi naběhly normální dialogové okna, kde si budu moct navolit co chci změnit, se mi objeví: \" Copy en/GEN_EN.GPH \" a pak hned okno na reboot. Když to nakopíruji a rebootnu, tak mám pořád češtinu a Mirascript mi zobrazuje pořád to samé. Předpokládám, že Mirascript nefunguje proto, že v RT4 nemám angličtinu - takže jak ji tam dostat zpět :myslim ? Pokud se pletu a problém je někde jinde, mohl by mi to někdo objasnit ;) .

[Edited on 6/3/12 20:29 by philipek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednom CD to určitě nemám. Taky si myslím, že by to nemuselo mít s jazykem nic společného, ale krom ENG v názvu se potom co to potvrdím a restartuji v nastavení jazyků místo Cestina by Raiser zobrazuje English, ikdyž všechno mám pořád v češtině (do prvního rebootu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok dik. Este jedna asi hlupa otazka, ako rozbalit tu cestinu? S PC nie som velmi kamarat. Staci ak stiahnem subor na prvej strane, ulozim ho a potom napalim na cd, alebo tam treba v tom subore otvorit nejaky priecinok a ten napalit? diky moc

[upravil dne 12.3.2012 08:25 od tomike]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...