Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyskove repro a kabel new 406 break- problem se zvukem


oni

Recommended Posts

Ty hodnoty jsou v pohodě, to bych neřešil pokud nepojedeš naplno.

Odpoj všechno co jde, nech hrát jen jedno přední repro, váhu dej doprostřed. Vezmi do ruky drát od druhého předního repro a za provozu ho opatrně připoj do zesilovače. Poslechni si to a pak vyzkoušej otočit polaritu. tam kde to bude hrát líp hloubky to nechej, pak 3 a 4 stejným způsobem... pak dej vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jako ze by kdbych dal plus na minus,ze by to lepe hralo? to se mi nezda? ale ted me napada, ze to tam bylo nejak oskrabany na to zesiku. zitra na to teda jeste mrknu a pisnu sem. ale jsem si storpo jist,ze polaritu mam dobre.ruku do ohne teda za to nedam. jeste zitra zkusim dat radio jakoby na zaklad a poradne sestelovat ten zesik. uvidime co to udela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze to znamena, ze bych mel spatne zapojenej kabel uz v zesiku do vyhybek nebo ten kabel ve vyhybce? jako zni to nejrozumneji,ale daval jsem na to bacha, jeste ty kabely co jsem koupil nejdou prehodit, pac plus je hranatej a minus kulatej. ale dobra, zitra na to mrknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, pokud máš obrácený fáze je chyba v obrácenej fázích. Žádnýho normálního výrobce nenapadne, že máš vpředu výhybky a vzadu nee a podobný věci. Takže je potřeba to zapojit správně. Co maluje výrobce je jen základní zapojení - tkaže zapojení se 4x výhybkou, nebo 4x bez ní... jinak to co máš připojený na rádio odpoj úplně a navždy. Ty přední výšky připoj na ty výhybky pro přední repro a musí to hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste me ted napadla jedna vec. u 406 je za radiem sakra malo mista, musim ty kabely tam opravdu nahuhnat vsude kam se da, aby radi zapadlo do ramecku, jestli tam neni nejaka chyba. ale kabely kdyby se treba napr zkratovali, tak to bude chrcet a prskat ne? tohle by to neudelalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to byl jeste omrknout, vyhybky zapojene spraven, zadni repro taky, kdyz prohodim polaritu u zadnich repro, nic se nezmeni. kdyz na zesiku prepnu vse na full, je to mozna lepsi,ale o malo. a jen pro upresneni, cinche polaritu jako takovou nemaj ze? tam je jakoby vzdy prava a leva strana? takze trbea u me cervena leva strana a bila prava strana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono spis ted uz jsem z toho tak zblblej,tak ani nepoznam,jestli kdyz to odpojim vsechno a zacnu zapojovat,tak ten rozdil poznam. a co kdybych zkusil teda vyhodit ty vyhybky a napojil ty repra ve dverich primo na kabel ze zesiku? GND zapojeny mam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak jsou vystupy ze zesiku, prvni par kontaktu je 1.kanal a pak postupne 2. 3. a 4. kanal, pokud bych toto mel spatne zapojeny, tak mam akorat rozhazeno predek ze zadkem a strany ze? na toto by to mit vliv nemelo. schvalne teda zkusim vyhodit ty vyhybky. zapojeni vyskovych repro k vyhybce a ty origo odpojim muj problem asi nevyresi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...