Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyskove repro a kabel new 406 break- problem se zvukem


oni

Recommended Posts

no to polovani jeste zkontroluju a to nastaveni, no popravde poradne nevim jak to nastavit. hlavne tady neni dano predek a zadek a prava a leva,ale 1. kanal az 4. kanal. ale pokud v radiu hybama s predek vs zadek a leva prava,tak tohle zapojeny je dobre.

Tady je foto...

[upravil dne 23/12/11 19:05 od oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to byl vyzkouset, kdyz to stahnu na predek a jen levou stranu,tak jako reprak basuje,ale pak v celkovym efektu se to ztrati. Prave ze ne, vysky jako takove memastavim nikde,ale mam udelane vsechno tak,abych prave podporil basy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nechces s tim k nekomu zajed kdyz to tak ctu?

odfiltrovat ten zes urcite umi podle prepinacu jen neprectu co tam vsechno je

viz ten odkaz

HPF (High Pass Filter - horní pásmová propusť)

Tato pásmová propusť odfiltruje frekvenční pásmo pod nastavenou hodnotou. Nastavíme-li na tomto prvku např. hodnotu 80 Hz znamená to, že všechny frekvence nižší jsou odfiltrovány a reproduktory je tedy nedostávají.

LPF (Low Pass Filter - dolní pásmová propusť)

Tato pásmová propusť odfiltruje frekvenční pásmo nad nastavenou hodnotou. Nastavíme-li na tomto prvku např. hodnotu 80 Hz znamená to, že všechny frekvence vyšší jsou odfiltrovány a reproduktory je tedy nedostávají.

[upravil dne 23/12/11 19:25 od Vítek1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc? zase nejsem tak uplne mimo. takhle jsem delal audio ve sve 306 a hralo to krasne. tady si spis myslim, ze neco spatne bud v zadnich koaxech nebo v zesiku. procitam to nastaveni toho zesiku. muzu to podle toho udelat,ale myslim si ze zmena nebude. ono jsem predpokladal,ze u breaka zadni koaxi v platu tolik basovat nebudou,ale ze vubec mi je divne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblih: to radeji neřes :D nedavno u nas byl pan ze chce dceri do auta namontovat jeste jeden reproduktor doprostred jakoby pod palubku ke stredovimu panelu do volneho prostoru. kdyz jsem se ho ptal jak to zapoji tak prej to pichne k nejakymu repraku :bojim odesel bez repraku odmitnul jsem mu ho prodat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no predni jsou kompa,takze normalne z vyhybkama,ktery jsou zapojeny. ted me napadlo,ze ty v sobe mas jeste nejaky nastaveni. vyskove repro jsem nenapojoval na zesik, pac v tu danou chvily mi to prislo zbytecne, protoze hrali dostatecne. Tou fazi myslis co? citlivost u prednich je 93dB a u zadnich koaxech je take 93dB. jinak toto jsou predni: http://www.ahifi.cz/reproduktory-dls-r6-3.html a toto jsou zadni: http://reproduktory-do-auta.heureka.cz/sony-xs-f6935/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...