Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Projekt mp3" aneb napojení mp3/mobilu do rádia


Pan_Vetvicka

Recommended Posts

Zdravím

Protože mě už \"mrd*\" jak se mě po autě válí Cdčka tak otvírám toto téma ve kterém bych rád vyřešil postupně problémy této tématiky:

1) Je to možné vůbec?? Například já mám Samsang GSII ze kterého vystupuje 3,5 jack takže pokud bych někde vyvedl druhý 3,5 jack neměl by problém provést propojení pokud uvažuji dobře...

- hlavní otázka je lze tento vstup 3,5 jack napojit na autorádio??

2) Pokud vyřešíme myšlenkový postup \"jak na to\" pak bude třeba sehnat součástky a sestavit postup montáže v první fázi bych to viděl na demontáž autorádia připojení součástek a testu funkčnosti...pak řešit dál vzniklé problémy...

3) Po odstranění všech neduhů finální instalace a zkušební provoz...ze kterého by z mé strany vzešel opět návod v PDFku pro instalaci...ti kteří mě znají už vědí že jsem sestavil jakéhosi průvodce na výměnu stahovačky takže to rád udělám na tento problém.

Já nejsem elektrikář ani automechanik jsem stavař takže se tomto moc nevyznám ale věřím že když to budeme intenzivně řešit tak bychom mohli dojít k nějakému výsledku.

Výsledku pro lidi aby si to mohli vyrobit, koupit to může každej dneska ale proč vyhazovat prachy když je možnost to udělat si sám....

Takže vím že už to tu někdo řešil mlhavě...máte t někdo vyřešené ?? Ať máme prvotní myšlenku??

Hlavně je nás víc co by uvítali návod nebo spíš o to není zájem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem ako na 607 ale myslim ze tam bude mat origo radio AUX vstup..na 307 mam AUX 2x a mam tam vyvedeny l...druhy AUX chcem pripojit na toto: http://www.dealextreme.com/p/digital-audio-mp3-player-module-with-remote-controller-for-car-90371 ...ratam ze tak do 2 tyzdnov to pride, ak to bude hrat aspon trochu slusne tak to namontujem do priehradky nech to nekazi dojem interieru...za tie prachy to vyskusat musim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Audio a video vstup má v kastlíku a dalo by se i připojit, ale hodba bude hrát jen při černý obrazovce a pokud bude chtít koukat na palubní počítač, nebo navigaci, tak to přestane hrát, a stejně tak pokud pojede více jak 30 km/h, to by se pak mělo odpojit kvůli bezpečnosti. Teda pokud se nepletu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím já ani nevím co v tom kastlíku mám :D Zatím nevidím žádný konstruktivní postup takže navrhuji:

1) Jak na demontáž rádia? panel klimatizace umím vyndat pod ním jsou dva šrouby a další najdu kde??? Mám ten menší užší displej bez navigace barevnej. Jinak model mám 8.7.2005.

2) Až ho vyndám tak ho vyfotím a budeme se bavit o kontaktech co tam mám.

3) Nebude potřeba nějak obejít software radia?

4) Nechci toho moc? :aut

Nějak se mě nepodařilo na service boxu zjistit co mám za autorádio ale prostě mám bez měniče cd v kzfru na 1 CD v kabině.

[upravil dne 29/11/11 17:45 od Pan_Vetvicka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pan vetvicka. Ak mas rt3 tak na diagnostike sa aktivuje aux vstup a v menu radia sa ten vstup aktivuje. Vstup sa pripaja na tie chince v kastliku. Ak mas rd4 co asikaj mas tak sa vyberie radio pripoji sa na piny trojzilovy kabel s jackom, alebo chincom(co ti vyhovuje) a aktivuje sa to na diagnostike ako aux2 a v menu radia sa to povoli tiez.

Tu mas priblizny navod. Obrazky dodam zajtra. Mam ich v pc v praci.

http://www.eurovan2.com/forum/showthread.php/4694-Add-Aux-in-(MP3)-to-RD4-radio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak uz mi ta sranda z ciny dosla, normalne sa cudujem, ale spajkovanie vyzera kvalitne, zvuk v pohode-napajal som to na repro genius 5.1....zapamata si to song na ktorom to skoncilo len nevyhoda je ze hra od zaciatku a hlasitost sa po opatovnom zapnuti nastavi na urcitu hodnotu a na tej hodnote sa tam dost hreje integrac :D, ale prst na nom udrzim tak 30s a potom to zacne palit :D(nejaky maly pasiv to vyriesi) staci ubrat 2-3 stupne a je studeny...dialkac funguje perfektne.....

nevyhody: manual cinsky :D, napajanie 3,7-5V cize treba vyrobit stabilizator

[upravil dne 9/12/11 17:12 od shark734]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...