Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Espresso na kapsle, nebo automat na zrnkovou kavu?


Radek Hurvajz

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

No, tak první dojem: na co Ital šáhne, to zmrví.

Kávovar sice super, ale od prvního zapnutí zlobil vypínač, a nakonec přestala jít pumpa, jen rachotila. Dost mě to nas*alo, žena na prášky při představě, že by měla vyřizovat reklamaci, tyhle věci jsou pro ni ta největší hrůza. Koukal jsem na to, vrchní dekl jen na dva šroubky, tak jsem to rozlouskl. Vyfotil jsem si vnitřek, zkoukl díly, našel vypínač, pumpu, co by případně obnášely, no a teď večer mě to napadlo, odpojil jsem konektory z pumpy, přibastlil k tomu síťovou šňůru napřímo a ejhle, pumpa normálně jede. Tak jsem vytrhl dráty od vypínače, vyšrouboval ho ven, rozlouskl jsem ho, a co by jeden nečekal, prase, co skládalo vypínač otočilo kontakty, takže to spínalo jen holým plechem bez té navařené kontaktní koncovky, a k tomu málo pružilo, tak to mělo ještě horší kontakt. Takže stačilo ty plíšky dát správně, secvakat to všechno zpátky, zapojit, a konečně si udělat to pořádné kafe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, oddie napsal:

No, tak první dojem: na co Ital šáhne, to zmrví.

Kávovar sice super, ale od prvního zapnutí zlobil vypínač, a nakonec přestala jít pumpa, jen rachotila. Dost mě to nas*alo, žena na prášky při představě, že by měla vyřizovat reklamaci, tyhle věci jsou pro ni ta největší hrůza. Koukal jsem na to, vrchní dekl jen na dva šroubky, tak jsem to rozlouskl. Vyfotil jsem si vnitřek, zkoukl díly, našel vypínač, pumpu, co by případně obnášely, no a teď večer mě to napadlo, odpojil jsem konektory z pumpy, přibastlil k tomu síťovou šňůru napřímo a ejhle, pumpa normálně jede. Tak jsem vytrhl dráty od vypínače, vyšrouboval ho ven, rozlouskl jsem ho, a co by jeden nečekal, prase, co skládalo vypínač otočilo kontakty, takže to spínalo jen holým plechem bez té navařené kontaktní koncovky, a k tomu málo pružilo, tak to mělo ještě horší kontakt. Takže stačilo ty plíšky dát správně, secvakat to všechno zpátky, zapojit, a konečně si udělat to pořádné kafe :)

To nebude tím Italem,ale čínským dodavatelem komponentů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...