Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena zarovky denniho sviceni a blinkru


antired

Recommended Posts

U mého auta lze denní svícení aktivovat v menu na přístrojovce, zkusil jsem to a opravdu svítí ty inkriminované žárovky. Ale nelíbilo se mi to, takže jsem to zase vypnul a používám potkávačky - ovládač mám trvale ve čtvrté poloze a potkávačky se rozsvěcí při nastartování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak maly posun.... Zarovka odesla uplne. To je ta spatna zprava.

Ta \"dobra\" je ze zarovka stoji jen 400.

Tak ted dal...neni lehke ji vymenit, protoze to neumeli ani v servisu. Pry to jeste nedelali.

Tak chapu..vse je nekdy poprve. Bohuzel mehanik se hecl a zkousel to dat. Vysledek?

Nefunkcni zarovka stale na svem miste a odnesl to ostrikovac svetla. ZLOMIL HO!!!

:(:(:(:( dobry ne???.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně všeobecně připadá bezpečnější, když se používají potkávačky pro denní svícení. Jsou silnější, ale hlavně jsou umístěny výš, takže jsou dřív vidět, když se auto objeví na horizontu.

Některá ta dodělávaná denní světla, pár LEDek, houby to svítí a ještě jsou těsně nad zemí, to se mi nelíbí.:bojim:bojim

[upravil dne 13.11.2011 11:57 od P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál denné svietenie, ktoré je 5008 je úplne super a hlavne si myslím, že je dobre viditeľné. Ak sa trošku zotmí, hneď sa to prepne na stretávacie svetlá. Mne sa to páči a mám to vždy zapnuté. Vôbec sa nestarám o zapnutie svetiel, proste automaticky naskočia :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pro info , vymena žarovky je bez demontáže narazniku a svetla, musi se hold ruka trošku zalomit, u nas na počkani měnime. cena žarovky je bohužel dana viz obr ze servisboxu

muzes prosim te trochu rozvest kudyma se to meni?

[upravil dne 15/11/11 19:47 od antired]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...