Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diblík 207 Hdi 66 kw


jurasek1977

Recommended Posts

Diblík je již z roku 2007, ve výbavě trendy. Upřímně naprosto vystačující. Snad jedině ESP bych ještě ocenil. Perfektní je handsfree v radiu. Konečně se nemusím bát o body :cool: Celkem už si peugeotek odjezdil 94 tisíc kilometrů, takže mě teďka začíná trápit výměna zadních kotoučů. Ta cena je opravdu fuuuj. Ale jinak je to miláček :cool:

post-37417-14109620350859_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

jj zadni kotouce jsou drahe ale je to tim ze je v nich i lozisko , na druhou stranu se numusis bat a resit stav lozisek zadnich naprav kdyz se to meni s kotoučem :D , mimochodem ta vymena me taky ceka a esp neres , taky ho nemam a nechybi .ikdyz ono to bude o rozmerech kol , ja mam 195/55 r16 na prsti sezonu chci jit do 17 ale tebe tipuju na 185/65 je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konektory na žárovky H7 si řekly o výměnu. Prostě se roztavily a následně rozpadly. Díky radě dobré duše zde na fóru jsem je vyměnil za keramické.....

Jinak diblík je čerstvě navoskován, těsnění dveří ošetřena proti přimrzání, nové gumy polarisky,nemrznoucí kapaliny dolity, baterka nová, prostě se zimě postavíme čelem. Ale máknul jsem si :-)

post-37417-14109620726066_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 5 týdnů později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...