Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kterou TV


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Vim že se tu toho napsalo mraky o TV, nechci ale rozpoutat další diskusi jestli Plazmu, LED, nebo LCD, ale chci rozseknout co bude z techto dvou lepší nebo doporučit jinou v ceně do 10tis a velikostí vice než 90cm.

Tak a ted ty dvě placky, menší 94cm je podsvícená LED a ja nevim jestli to ma nějaký přinos oproti ty 107cm

http://www.mall.cz/led-televize-znacky/sharp-aquos-lc-37le320e

http://www.mall.cz/lcd-televize-znacky/sharp-aquos-lc-42sh330e

[upravil dne 17/10/11 19:59 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten rozdíl je znát hodně, stačí si dojít někam do Datartu nebo EW kde mají obě. Sharp má pěkný obraz, taky jsem o něm uvažoval nakonec z výběru vypadnul a už jsem volil jen mezi LG a Samsung. Pokud mám vybrat z těhdle 2 tak ta 1. a Edge LED, ale spíš bych buď počkal nebo připlatil a volil 42\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, na tohle je jediná odpověď Nech si je postavit vedele sebe a posuď sám na kterou se Ti lépe dívá (má lepší - ostřejší, jasnější obraz apod). Rozíli mezi LCD, LED a PLS jsou v tuto chvíli asi vedlejší. Důležitý parametr je jen vzdálenost diváka od TVP - čím dál tím větší úhlopříčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už chci bejt taky v důchodu, peněz jako šlupek, bazén, video, auto z tuzexu a mít hovno co na práci a takovýhle starosti :roker:D:D:D:aut

[upravil dne 17/10/11 20:17 od minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že tam měli kulový, sharpa asi tak jednoho za 20 a druhej byl malej, že prej Elektroworld a maj tam prd

. Jinak když se kouknu na jakoukoliv TV ve Full HD tak mi to přijde rozmazaný jak omalovánky, takže nevim, to co maji naši doma je jen HD ready a tam mi to tolik nepřijde.

Miniku, te se ani neozývej, včera jsi byl 3km ode mě a nestavil jsi se:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V TV a tim padem ani na SAT nic nedavaj, max tak zprávy, takže filmy z PC v dobrý kvalitě asi budou gut, ale nevim jak klasický vysilaní DVB-T, když zrovna nahodou něco bude. co ja vim co do toho v obchodě pouštějí že je to takový divný.

Miniku, na tři metry barevný fleky ještě vidím:D

[upravil dne 17/10/11 20:52 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak pišu, SAT pro mě asi bude zbytečnej, jednak davaji tam prd, a když něco dávají tak v dobu kdy na to nemam čas, zpravy, nějakej serial zkouknu, a jinak co si pustim sám z PC nebo DVD, takže Sharpa asi škrtnem pokud mě někdo nepřesvědčí o opaku. Zase se trochu bojim koupit 107cm a uplně nejlevnější, to snad asi radši 94cm a lepší než uplnej zaklad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...