Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak zjistím bezp. kód?


cabinho

Recommended Posts

Zdravím, jsem v prekérní situaci... Jen tak cvičně jsem zkoušel jak snadno jde vyndat autorádio, chystám se pořídit neoriginál. s cd... Ale já blbec si neuvědomil že to po mě bude chtít security code :((( Mám starší typ, rádio Philips na kazety, myslim že 4030. Auto mám po tátovi a moc dokumentů k tomu nemám, vlastně jen techničák :D Uměl by mi někdo poradit?

Moc dík

[upravil dne 6/10/11 12:12 od cabinho]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v origo servise :) nebo třeba tady jestli někdo bude tak hodnej, kdo tam má přístup..... ale docela pochybuji, nic proti tobě ale seš nováček a nikdo můžou ti věřit a nemusej, už tu bylo případů že zjišťovaly kod na ukradený radio.... jestli seš majitelem tak vem techničák, občanku a jed do autorizáku :) tam ti ho někde zadarmo a někde za menší poplatek řeknou :) nebo kup to neorigo a je to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v origo servise :) nebo třeba tady jestli někdo bude tak hodnej, kdo tam má přístup..... ale docela pochybuji, nic proti tobě ale seš nováček a nikdo můžou ti věřit a nemusej, už tu bylo případů že zjišťovaly kod na ukradený radio.... jestli seš majitelem tak vem techničák, občanku a jed do autorizáku :) tam ti ho někde zadarmo a někde za menší poplatek řeknou :) nebo kup to neorigo a je to :)

No právě... Aspoň to urychlí koupi toho novýho, ale sem teď na sebe celkem nasranej :D Do servisu se mi s tím nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím všechny na foru.Minulej tejden sem si koupil 306 a majitel mi řekl že jsou na něm menší dodělávky a chybičky co se musej odstranit.Kdybych to tu měl všechno rozepsat tak se ucvakám na klávesnici.Většinu věcí už sem zvládnul,ale jedno mi opravdu vadí a to zakodovaný rádio.Skoušel sem ho vytáhnout,ale ty packy držej jako přibytý a rádio mi nechtěj pustit ven.Našla by se tu nějaká dobrá duše a podle vinka mi zjistila kod toho rádia?Předem moc děkuju,ale nechce se mi tam dávat neorigo(kazí to vzhled a origoš je origoš)Četl sem tu že nováčkové maj na 75% smolika ale snad pochodím.Ještě jednou moc děkuji.VIN:VF37AKDX230700113

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl sem tu že nováčkové maj na 75% smolika ale snad pochodím.Ještě jednou moc děkuji.

:xvul:xvul:xvul

Ctu tohle spravne,nebo se mi to zda?????

Nevim jak komu ale (budu uprimny) mne je naprosto jedno jestli je nekdo novacek nebo reditel fora.

Kdyz je polozena otazka normalne tak se odpovi vsem.......

[upravil dne 14/12/11 19:09 od straki007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2straki007 : Asi to špatně chápeš. Tady jde už o trochu něco jiného než jak a co opravit.

Pokud se na kód k rádiu zeptá profláklej člen jako třeba Ty tak málokoho by napadlo, že jsi si to rádio někde \"vypůjčil\" a teď sháníš k němu kód, narozdíl od někoho u koho to je víceméně první příspěvek a nikdo neví jestli ne i poslední že. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslal sem žádost na kod emailem a během chvilky mi ho zdělily.Jinak mi pán ze servisu napsal že je to zpoplatněno 4 stovkami.A stěmi 75% sem to nemyslel zle,ale pochopil sem to tak jak napsal Dave_k Jinak čtu a snažím se udělat věci jak jsou tu napsaný a popsaný.S pozdravem M

[upravil dne 16/12/11 05:04 od Mirac721]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...