Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prum spotreba dle kw obsahu a vyroby


plaz

Recommended Posts

Hádat se s tebou fakt nebudu, ale nemáš pravdu, uvidíš sám. Ono když to auto stojí tak ten výparník také vyschne, ale za jízdy je funkční a tak to tam tak nekvete. Protože to vždy namrzne a pak rozmrzne a odplaví ce.

Jinak jakmile jí zapneš tak ona chvíli z důvodů bezpečnosti kompresoru musí běžet, takže i když se kontrolka vypne chvilku běží kompresor, ale máš pravdu když to vypneš hned tak se tam nic nenamrazí. Většinou co vím to lidi zjistí až po chvilce.

Uvidíš sám. Hlavně ať slouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík. Je to stříbrňák, paráda. Fotky ještě nemám, někdy později. Motor je super, měl jsem do podzimu 807ku 2,2 HDi 94kW s chipem, nejela špatně, ale těch 120kW je znát, zatím jen opatrně, auto je \"v záběhu\" ;) Spotřebu uvidím, až natankuji plnou a srovnám s kompem, jsem zvědavý.

Auto Ti určitě dodají dříve než v júni, u mě to byl necelý měsíc. Máš se na co těšit :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sa teda teším !!! Ty si vedel do čoho ideš ale pre mňa je to veľká neznáma, ale teší ma, že si spokojný :papa No ja už čakám viac ako mesiac a ak to fakt príde už teraz mám malinký problémik, nakoľko to chcem zobrať bez DPH a moja registrácia na plátcu DPH by mala byť hotová tak za dva týždne....no dúfam že to nejako vyriešim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak to gratuluji, já se takto nízko nedostal ani náhodou. Možná jezdím jiným \"benzínovým\"stylem. Oproti tomu s Octavií v benzínmu jezdím pdo 6 litrů, tak nevím kde je chyba. Asi u mně mezi sedadlem a volantem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kveton: :potlesk

Motomoto: To je asi tým ,že Tebe tlačila konzola na koleno ,tak si nemal cit v pravej nohe:D

P.S Ja takú spotrebu nikdy nebudem asi mať, lebo keď cez víkendy sadnem do C8 tak sa jej snažím trošku vymiesť pavučiny z výfuku...a celkom sa mi to aj pozdáva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spotřeba hezká, jen tu průměrnou rychlost moc nechápu, to jsem snad nikdy neměl i když jsem stál v Praze v kolonách. A stím, že 1/3 po dálnici už to vůbec nedává smysl.Jedině že jsi někde stál několik hodin se spuštěným motorem.

Já teď včera 220 km najeto a spotřeba 6,9 průměrná rychlost 85, jetli to u tohohle vozu tady někoho vůbec zajímá.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to sedí, teď to bylo víc po městě, takový pojíždění, jen jednou projetí po dálnici, na chuť s novým autem; taky to bylo teprve 1.tankování (když pominu plnou při 8km při převzetí auta, tam byl průměr 30l, průměrnou rychlost si už nepamatuji, možná to má na tu aktuální vliv); uvidím při dalších km, až vyjedu po republice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spotřeba hezká, jen tu průměrnou rychlost moc nechápu, to jsem snad nikdy neměl i když jsem stál v Praze v kolonách. A stím, že 1/3 po dálnici už to vůbec nedává smysl.Jedině že jsi někde stál několik hodin se spuštěným motorem.

Já teď včera 220 km najeto a spotřeba 6,9 průměrná rychlost 85, jetli to u tohohle vozu tady někoho vůbec zajímá.:D:D:D

C4 GP ????:o Tak to jsem vůbec nečekal že pudeš do tohodle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ale musím říct že jsem celkem spokojený, oproti P807 je to francouz, pluji si po silnici a žádné drncání a tvrdá sedadla. Motor stejný takže dostatečný výkon a automat? K nezaplacení. A pořídil jsem ho za to zač jsem prodal 807, takže taková výměna. Pokud to výjde tak přijedu na Kokořínský sraz, tak zájemce svezu.:D:D:D:D

Aby viděli rozdíl.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...