Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prum spotreba dle kw obsahu a vyroby


plaz

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

2003

2.2 benzín/plyn

(116KW)

Posledních 8000km (zima)

průměr 12.5 l (LPG)+0.7l benzín na 100km

provoz 45%město(5km tam a zpět) a 45%dálnice(100km tam a zpět pravidelně 125km tempomat)- zbylých 10%okresky.

Teď jak je tepleji leze to dolů(oboje plyn i benál)-doplním později.kléma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

motomoto:

klimu mám vyplou, já jí zapínám jen když je horko, jinak jí mám vyplou, jsem tak zvyklej a přijde mi zbytečný aby běžela když nechadim

Juve:

sám na to koukám, mam stejnou spotřebu jak na 407mě, ale je pravda, že jsem nejel moc po městě, ale je tam půlka dálnice 130km/hod, určitě se spotřeba ještě poupraví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to je u vás také víc rovina než u nás, ale s tou klimou nevím, já jí používal vždy a někde jsem to četl, že jim to více prozspívá než jí zapínat jen občas. U Renulta jsem za 12 let nedoplňoval ani jednou chladivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám většinou klimu vyplou. Mám manuální a zapínám jí jen když je horko.

Dříve jsem jezdil za 6,5L ale pak se podělal motor, následovala výměna za jinej, přestěhovali jsme se o polovinu blíže do práce a dnes jezdím za necelých 8L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ona tam je ta hloupá vlastnost, že jakmile zmáčkneš cokoliv mimo teploty, třeba cirkulaci a nebo odmlžování předního skla nebo foukání na nohy a pak chceš zpět na auto tak se ti zapne a musíš jí ručně vypnout. Každé takové zapnutí a vypnutí jí dobře nědělá a na výparníku se sráží vlhkost a pak to tam hnije. Když je stále v provozu tak se ten výarník neustále smáčí a voda z něj odtéká a klimačka pak nesmrdí.

To jen moje zkušenost. Já jí měl na auto v létě i v zimně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naopak, když ti běží pořád klimačka, tak pak smrdí, protože ti výparník nevyschne, musel bys jí vypínat nějakou dobu před dojezdem jak to dělám v létě

a když zapnu auto a hned vypnu klimu, tak se ani nestačí zapnout, je tam lehká prodleva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...