Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 307 - zmetek roku?


Zbynek

Recommended Posts

Otec kamose si taky koupil 307 break, ale zadne zavady na nem neshledal. Od jeho syna jsem koupil 205-ku a on jemu daroval filcku. Sam si koupil 307 Break v plne vybave, mel najeto asi 3000 Km a za 3 dny mu ji nekdo v Hradci pred panelakem ukradl. Mel ji za hotove a jeste si ani nestacil zaridit pojisteni. Proste smula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy v zivote by som nedal auto do Servisu Peugeot , nikdy !!! :mad:

Su to hajzlici , ktory by hned vsetko menili za nove .Mne vyfuk prepustal splodiny , povedali, prva rura 8000, katalizator 24000 , zadny tlmic 4500 = 36.500,- .Siel so za obycajnym sukromnikom, vyklepal mi prirubu, dal tam tesnenie - oprava 20min, cena 250,- ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec všem. U nás v baráku sousedka si koupila novou 307, a zhruba po měsíci si přijela v náhradním vozidle, s tím, že její 307 je v opravě po poruše motoru. A měla jí tam asi 2 měsíce. A s autorizovanýma servisama mám taky svoje zkušenosti. Jsou akorát pro ty co maj dost peněz a na autě důvěrně znaj akorát volant, fofrštangli, nějakej ten pedál a poznaj víčko k palivový nádrži. Ty chlapi co nejsou lemplové a znaj tak auta dělaj soukromě sami, ty co jsou lemplove a nechce se jim, se schovaj v autorizovanym servisu. Vždycky, i když jsou i výjimky je lepší se podívat po dílech a jejich cenách v neoriginálních prodejnách, leckdy to vyjde líp (výfuky, katalyzátory, brzd. destičky...). Myslíte, že je rozdíl v kvalitě nových aut, co jdou do prodej na západ a těma co se prodají na východě? Pietro 406TD von Austria

[Editováno 1/8/03 Pietro]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je v ních rozdíl.Hodně záleží na tom pro jaký trh je to vozidlo určený.A kolikrát se u nás nedaj sehnat takový modely co jsou v zahraničí. A zrovna uplně všechno neoriginál bych nekupoval.Např: plechřina je lepší koupit na vrakáči než nová v replice, protože ta nikdy nepasuje a musí se přizpůsobit a jsou s ní starosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejmne se na aute snazim delat vsechno sam, takze i lanko na kapotu (o kterem jsem psal na zacatku) jsem menil sam stejne tak instalace dalsich veci: loketni operka, HF+orig.drzak, radio, predni reproduktory, zesilovac, predni mlhovky atd.

Kdybych spocital kolik by to stalo v servise !!!

Ted budu lepit zadni strisku nad okno, v servise chteli za nalepeni 1000 Kc !?

staci ze lak bude stat 2300 Kc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem někde četl, že u japonských vozu se liší výbava podle toho na jaký trh vůz směřuje, a to i u amerických vozů, tudíž si myslím, že cabrio má v podstatě pravdu. Je težké srovnávat své auto se stejným autem v např. německu, spousta aut u nás je dovezených, podívejte se např. na Octavii v německu a u nás. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano na ceskem trhu nemate sanci zakoupit jako novy vuz Fabii s nejsilnejsim motorem TDI z koncernu VW(cervene D a I) apokud o to mate zajem nezbývá než dovoz Německa :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Reaguju jenom na ty poznámky o značkových servisech - dřív se servisům říkalo také autoopravny, což se dneska říct nedá protože se už díly neopravují ale rovnou vyměňují. Přitom pokud se jedná o nějaké mechanické poškození, bývá většinou způsob jak to opravit a ne vyměnit za nový díl. Ale to by v servisech muselo být víc lidí kteří to umí a ne pouze ti, kteří dovedou auto podle obrázku rozebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupili jsme 306tku z bazaru a mela najeto 120tkm ... a mela dost vychozene razeni - proste radicka nedrzela presne ve stredu kulisy.

borci ve znackovem servise nam uvarili kafe , otevreli katalog a zjistili ze se musi koupit cely set za 30000 (cili cela prevodvka , tahla atd...) a ze se to musi cele vymenit a je to neopravitelne...

podekovali jsme a sli do neznackoveho servisu kde se specializuji na francouzske auta. Prisel starsi chlapik (tak 55) v monterkach, sedl jsi do auta zahybal s radickou a rekl ze za hodinu to bude hotove...Stalo nas to 500 korun a radicka chodila jako nova. Proste vymenil silenbloky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky kluci, se značkovým servisem mám teď taky docela čerstvý zkušenosti. Po bouračce o které jsem vám psal jsem dal po všemožných radách auto do značkovýho peugeot servisu v Brně. Oprava za 160.000,- časem dám do havárek fotky. Na první pohled perfektně udělaná práce, ale když jsem se v tom začal vrtat tak děs a hrůza. Klempířská a diagnostika perfektní ale ten diletant co to skládal zku... na co sáhl. Prostě cenná zkušenost a od teď už si budu dělat všechny zásahy do auta sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...