Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lokiho 106 rally(čko)


loki

Recommended Posts

Tak jsem si dneska ze cviku vyměnil starter,protože jsem si myslel ,že odešel ale nakonec to byla jen špatná kostra na převodovce.

a když už jsem byl utoho tak jsem vyměnil palivový filtr a čerpadlo,protože to vůbec nechtělo jít do otáček a mezi 1500 ot a2500 ot to cukalo.povýměně to vypadá v poho.trochu jsem to projel okolo bloku a snad OK.

Už mě trápí jen ten zkrat někde,když má sepnout ventilátor tak praskne pojistka:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak zkrat byl v tom ventilátoru,tak jsem ho vyměnil za jinej co jsem měl doma,auto mi prestalo i kouřit takže nebudu muset sundavat hlavu a měnit těsnění pod ventilama,jen jsem si koupil nové těsnění pod ventilové víko protože to staré je nekde prasklé.A pak si tam dám ještě chladič oleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

tak jsem se konečně dokopal k výměně zadní nápravy,včera dopoledne jsem vyhodil tu starou a když je venku tak to podtím trochu ošetřím proti korozi a snad tam přes týden hodim tu kotoučovou z GTI.Fotky dodám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 týdny později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

tak jsem  trochu barvil,přidal chladič oleje a pár dílů od Cechica a hned jeto zase o trochu kulturnější,pak jsem stihnul ještě vyndat papíry z depozit abych oně nepřišel.

a jinak jak se tu někdo ptal tak nakonec když jsem umýval blok tak jsem zjistil že motor je z XSI

post-24734-0-58748100-1436390062_thumb.j

post-24734-0-38788100-1436390095_thumb.j

post-24734-0-63313400-1436390124_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Tak nakonec když jsem zjistil že blok motoru z XSI,tak jsem se rozhodl sundat hlavu,a trochu jsem se zděsil.karbonu tam bylo upravdu hodně moc,gufera na ventilech ztvrdlý a rozdrolený,tak jsem ji celou rozebral   a umyl v Carlanu,potom jsem tam naložil všechny ventily asi na 2 dny,potom šel karbon pěkně uloupat a byly jak nové.

pak všechno zpět,nové gufera,Přidal jsem J rallyovou vačku a rallyové vstřiky a vše zase pěkně poskládal dohromady.

A když jsem měl předtím dole hlavu a za motorem místo tak jsem vyměnil řízení a jiné z nového modelu s posilovačem.

Ještě jsem tam dolil původní olej společně s TEC 2000 na dekarbonizaci.

Dneska jsem koupil Olej klasika 10W-40 od Totalu a k tomu vzduchovej filtr Champion

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...