Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vendiho 307ička 2.0HDi 66Kw & bratránek RENDÍK


vendelinek

Recommended Posts

Ano, ale pro ně je to podezřelý z toho důvodu, že je to již starší vůz a tak by měl mít alespoň jednu závadu. Takže nutí techniky tam vždy najít nějakou závadičku. Nekontrolují se jen prázdné závad, ale k tomu i fotky.

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak zase po delší době přidám jeden postřeh 

Jak jsem tady před rokem v létě psal, přemístil jsem kameru do levého rohu k sloupku, je to dobrý na léto když je hezky, teď když začíná chumelit a přimrzat ,je to blbej bod,stěrač tam nedosáhne ,dělá polokruh až nad kamerou, asi ji budu muset dát jinam nebo opět na svý místo pod zpětný vnitřní zrcátko, nebo kam s tím :myslim

Odesláno z Samsung J 5

post-7148-0-05600400-1435239288.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm,tam jsem měl držák  na mobil a na stk mi ho sundali, že  to tam nesmí být, teď v tomdle blbým zimním období by bylo dobrý, kdyby ta kamera měla čistej  výhled, karamboly nechci přivolávat, ale když by se něco stalo, bylo by to natočený 

Jediný, co bych ještě zkusil,dát jí zpátky pod zrcátko ,tam jsem jí uz měl a nevydržela to u držaku přísavka 

Odesláno z Samsung J 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsme courali s maminou po městě po nákupech a vždycky když jsem startoval na mě dělal displej kuk "Glatteisgefahr", vrtalo mi hlavou co to zase je,že  jsem tudle hlášku ještě neviděl

měl jsem odpojenou baterii a pak nastavoval znova displej,takze  až  v úterý budu dávat zpátky tu svojí, musím přehodit jazyk na engliš,tam už tak trochu vím co to občas  píše ,ale vylekalo mě to :D

Odesláno z Samsung J 5

20161112_160522.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,ted uz to vím, doma jsem si vzal nápovědu od strýčka googleho :)

Dával jsem do Akumy baterku na dobití před zimou, měřili mi jí a měla  "pouze" 60%,nechci nic nechávat náhodě, auto potřebuju skoro každej den mít v provozu 

A pro tu svojí nabitou si jdu v úterý dopoledne, takže budu nastavovat znova

Odesláno z Samsung J 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska byl pro baterii a hned jsem se ptal jestli mají taky ty kryty na přední okno aby nezamzrazalo abych nemusel moc škrabat, nebudete věřit ale tady u nás to nemají ani u benziny kde jsem si myslel,ze to mají 100%,tak tady v Akumě měli, rozměr 150 x 75,povídal jsem jim že to je malý, a že jsou dva rozměry a prodavač říkal,jo ten je na náklaďáky 255x100 a ten stejně nemají,tak jsem ten menší vzal. 

Přijel jsem na parkoviště a rozbalil že to dam na okno, samozřejmě je to malý,ve dveřích to sotva drží za ty uši a na výšku od zdola a od zhora chybí dobrejch 20 cm,dal jsem to na prostředek skla, teda co bych chtěl za 60 kč,příště až to budu shánět, nebo když na to narazím,už budu chtět větší rozměr 255x100 

Co vy používáte na přikryti předního skla :myslim

Odesláno z Samsung J 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak už jsem asi jezdil dlouho než nějaký závady :(Teď jsem šel kolem auta a všimnul si louže pod pravým předním kolem tak jsem kousek popojel a koukal, kape to,odendal kryt motoru plastovej a koukal odkud to kape. Hned první vstřik v pravo ve směru jízdy :( .Jak se todle stane,takhle z ničeho nic najednou?Je to vážný? Můžu s tím odjet aspoň domu? Asi tak 3 km? :(

Odesláno z Samsung J 5

20170101_150816.jpg

20170101_150748.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jistě že můžeš dojet, nejspíš bude hadička od přepadu děravá.
Nebo jen uvolněná trubka, zkus na ni sáhnout klíčem.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm,já s těma mejma rukama toho moc nepodělám, musím na zejtra někoho sehnat aby na to kouknul,hlavně abych dojel v klidu domu na parkoviště  

A ten známej mechanik co se mi o něj stará ,má vypnutej mobil,nemůžu se mu dovolat :(

Odesláno z Samsung J 5

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Nemůžeš se mu dovolat? Dnes? No to se ani nedivím ;)

Zkus to podotahovat. Mě vyskočila jednou hadička od přepadu, ale na benzínu. Máti mi volala, ať si pro to dojedu, aby domu místo jízdy, nedoletěla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dojel jsem dneska i do servisu hned ráno na 7°°hod,skoro hodinu jsem tam drbal s vedoucím,odešlo těsnění pod vstřikem a jelikož ho nemají na skladě, hned objednali, zítra by to mohlo být opravený, auto  si tam samozřejmě nechal,ráno dopoledne mi bude volat

Bodejť bych se mu dovolal,dostal novej mobil a sim kartu mu zkurvili tak čeká na novou 

Odesláno z Samsung J 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...