Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vendiho 307ička 2.0HDi 66Kw & bratránek RENDÍK


vendelinek

Recommended Posts

Tak bez měsíce to jsou dva roky,co jsem dával nový přední stěrače.Dneska si jedu do práce,průtrž jako blázen a levej stěrač na dvou místech dole a v horní polovině nebere,před chvilkou přestalo lejt,tak jsem se na to byl podívat,je utržená z obou stran,zítra až se vychrápu dojdu koupit gumičku,naposled jsem ji vyměňoval na zadních dveřích a docela drží,tak ji zkusim vyměnit i tady :)

odesláno z Lumie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem nasadil sterač ,odcházel jsem od auta a koukal po jinejch 307 mičkách,co jsou na parkovišti a zjistil jsem,že je mám nejdelší,jeden měl odhadem o 10 cm kratší,jinej o něco menší než já,mám klasiku rozměry peu,tj 700/650 ,to by mě zajímalo ,jestli viději ven :D

odesláno z Lumie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dneska dostal na ten spodek,podle předpovědi počasí asi poslední hezkej den,a taky nemám pořád čas,když mám furt 12 ky,a brzo pudu na TK

takže očisteno a nastrikano ,vyšly na to oba dva spreje,teď mě docela zajímá,co je todle

WP_20160808_002.jpg odesláno z Lumie

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

To máš návěs? :D Ochrana proti podjetí... To mě rozesmálo. Podjetí kým nebo čím by to bylo možné, to tedy nevím. :myslim

Pěkná cena. A napsat přece něco musejí, protože je to starší auto a čistý záznam bez závad je podezřelý a ministerstvo dopravy kontroluje převážně v databázi tyto záznamy. Alespoň tak je to naznačeno v posledním čísle SM.

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace. Jinak nechápu proč by mělo ministerstvo jít po záznamech bez závad, já se o auto starám více jak o domácnost či ženu, takže ač hledali tak našli velké prd a znám mnohem horší novější vraky. Všechno je o přístupu majitele vozu.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...