Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vendiho 307ička 2.0HDi 66Kw & bratránek RENDÍK


vendelinek

Recommended Posts

tak tapecirunk je dole a nejvíc práce daly konektory od okna a repráků,byl jsem za kamarádem v servisu,tři špunty nevydržely,tak mi dal nový,jestli nebude odpoledne pršet,tak jdu na ten dolík ve dveřích,a stejně se tam vevnitř něco hnulo,protože jde hodně špatně okno dolu i nahoru

 

odesláno z Lumie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No,to je t o vlákno,co jsem nedávno hledal ,tak nic,no,už jsem si to přečetl  :)

 

http://www.peugeot-club.com/topic/105296-pripojeni-kamery-na-vnitrni-osvetleni-peugeot-307řipojení-kamery-na-vnitřní-osvětlení-peugeot-307/

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak si dneska po ránu jedu městem k očařovi,sleduju situaci před sebou,kolem sebe,a najednou slyším,prd prd prd,povídám si,zase nějakej motorkář,za chviličku zvuk,jak když za sebou tahnu popelnici,zastavim u kraje,vyhodim výstražný a jdu kouknout,co to je za zvuk

WP_20160711_002.jpg

WP_20160711_003.jpgodesláno z Lumie

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za necelý dva měsíce půjdu na STK a jelikož jsem zjistil při výměně výfuku,v jakým stavu je spodek auta,přemýšlím,že by bylo dobrý spodek trochu očistit a ošetřit,našel jsem na internetu tudle barvu na spodek,nezkoušel jste už někdo dávat,a jaký zkušenosti,docela by se mi to zamlouvalo,koupil bych tři,to by mohlo stačit,musím ve spreji,protože vzduch nemám na pistoli

odesláno z Lumie

WP_20160723_004.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vendelíne v AK prodávají ve spreji i " BODY"  obj. č. AC H066 pixla za 150 Kč nebo  Starline pixla za 120 Kč. Pravda že jsou to 400 ml a tebou předváděné je 500 ml.   Sice máš nejbližší v Pelhřimově ale na PC bude cena zajímavější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...