Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vendiho 307ička 2.0HDi 66Kw & bratránek RENDÍK


vendelinek

Recommended Posts

Tak páni kolegové dopadlo to tak,že to nevydrželo ani 14.dní a je.to opět v původním.stavu jako před tím 

Co z toho vyplivá? Bylo to rychlý ale na  chvilku,takže mě.to hodně zklamalo 

Už jsem.připraven na další trochu profi sady použití,dneska.mi.po 14ti dnech přišla souprava ,tak teď budu čekat až bude trochu lepší počasí a bude.se.znova repasovat 

Objednal jsem.si tu menší větší sadu ROWAXU  až to vznikne a povede se,dám ukázku 

 

 

 

světlo1.png

světlo2.png

rowax.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera bylo relativně hezky,proběhla oprava obou světel

ve dvou 1 a půl hodiny intenzivní práce, 5x broušení od 200 až 3000 každé světlo brusným papírem pod vodou pomocí nástavce ve vrtačce, následovala brusná pasta a poslední fáze nano vosk UV ,jsou jako nový,jsem zvědavej jak dlouho to vydrží,první dvě fotky jsou ještě včera už za šera,a dneska za denního světla

levý 1.png

levý 2.png

světla.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Tady už jsem dlouho nebyl 😀

Dneska přišla pošta, po 11tý dopoledne přestalo pršet,to se mi hodilo ,tou dobou jezdím pro vnuky do školy ,tak jsem to hned vyměnil,na co budu čekat,stejně už jsem jednu přední ztratil,tak teď má nový,dít si to zaslouží

Na autě vůbec nevypadají špatně

IMG20200528093755.jpg

IMG_20200528_125637.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako jde o zvyk,307ma byla sedadlama nižší,byly měkčí sedáky, palubovka,nevím jestli je hezčí,tady v sceniku je všechno digitální a já jsem.si zvykl docela brzo a myslím ,že Scénic je na jízdu pohodlnější , určitě má.tvrdsí spodek, dobře drží na silnici v zatáčkách může jet rychlejšim tempem(i když já teda nejsem žádnej závodník,)aspoň si to.myslim,za.me,už bych do 307my nesednul(měl jsem 2.0 Hdi 66kw),jsem max spokojenej

V Grandu jsem neseděl ani nejel,já mám krátkého scenika 1.6 16V 83kw tendle můj má 113 koníků a utíká docela pěkně

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...