vendelinek

Vendiho 307ička 2.0HDi 66Kw & bratránek RENDÍK

713 posts in this topic

Vendelíne není na blbým místě je tam kde má být. A vůbec bych neřešil že tam je. Jednou se může hodit teď ji oloupeš a časem budeš chtít jet někam na výlet do říše a budeš ji nechávat dělat znova. Stojí tuším 350 Kč to bych ji tam s klidným svědomím nechal.  Vem na to fén v tomhle počasí to bude raz dva na výměnu okna. Počkej až bude hezky nebo se zastav u autosklenáře ty na to mají porychtung.  Ale jak píšu jseš první člověk široko daleko kdo se chce takové známky zbavovat většina lidí co znám koumá jak se k ní dostat zadarmo.

Edited by Vena garážmistr
oprava

Však to je emisní známka z Německa, tu si nechej, souhlasím s Véňou, že časem to bude i zde nutnost. Já ji taky měl když jsem točil Německo na otočku a dolů šla v pohodě sundat když jsem na vatu (pořádný chomáč) nalil alpu a podržel to na nálepce asi 5 minut, pak to šlo sundat naprosto v pohodě.

Edited by Tony Stark

Tak jo no, fen  mám ale auto je před panelákem na parkovišti, takže tudy cesta nevede a v práci se s tim fakt dělat nebudu ,tak ji tam teda nechám,no ,přesvědčili jste mě ,auto jí uveze :)

Odesláno z Samsung J 5

Známka ,tak at se vozi,no :D,už to řešit nebudu,zato  jsem si trochu dneska vyhral s leštenkou :)

Odesláno z Samsung J 5

20170422_195431.jpg

V 20. 4. 2017 at 8:04, Vena garážmistr napsal:

Vendelíne není na blbým místě je tam kde má být. A vůbec bych neřešil že tam je. Jednou se může hodit teď ji oloupeš a časem budeš chtít jet někam na výlet do říše a budeš ji nechávat dělat znova. Stojí tuším 350 Kč to bych ji tam s klidným svědomím nechal.  Vem na to fén v tomhle počasí to bude raz dva na výměnu okna. Počkej až bude hezky nebo se zastav u autosklenáře ty na to mají porychtung.  Ale jak píšu jseš první člověk široko daleko kdo se chce takové známky zbavovat většina lidí co znám koumá jak se k ní dostat zadarmo.

Pokud je na ní  spz z D ,tak je mu prd platná,tam to neuznavají a tady také ne. A 350 za koumání jak se k  ní dostat zadara:myslim