Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

36. sraz 15.-17.6.2012-Výroční sraz desetiletého pořádání srazu Peugeot Clubu !!!-obecný pokec


Recommended Posts

už se těším! určitě rád dorazím jen mám dilema: nevím jaký vúz vzít :D

Z Koko do Prahy je to pár minut jízdy (pro některé ještě míň) a tak Ti navrhuju pojmout to jako předváděčku typu \"Hele, co všechno má SV 24\" a postupně dovézt auta uvedená v podpisu. Jestli to budeš řešit tak, že přijedeš a předvedeš každé auto na hoďku a následně s ním zase odjedeš nebo zda ho tam necháš a do Prahy pro další zajedeš třeba stopem, to už nechám na Tvé úvaze - každopádně ale varianta b), kdy by v campu stála řada Tvých aut pěkně vedle sebe je divácky velice lákavá. :myslim

Samozřejmě není myšleno vážně :D

[upravil dne 17/9/2011 21:38 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já taky dorazím a snad se mi povede vzít s sebou i rodinu. Už jsem je na to začal připravovat a zdá se, že to klapne. Termín je vybrán fakt dobře a místo je to hezký. Jen tedy asi tentokrát nepohrdnu chatkou pokud se mnou pojede zbytek rodinky.

SV 24: Vezmi to co bude pojízdný ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petre, tys kdysi mel na zadnim skle neco jako \"Jedu na sebetov tehdy a tehdy, pridej se taky\" Bude moznost v e-shopu takovou samolepku sehnat? (samozrejme s aktualnim znenim). Kdyz uz bych tam nemoh, aspon bych moh svoji troskou mimo jine koupi samolepky prispet jak financne, tak treba i jejim vylepenim na auto nekoho nalakat :)

edit: byl bych ochotny si ji nalepit treba na zadni ke spodnimu okraji, v cele delce. Ale vyrabet ji jenom kvuli me by asi nemelo moc vyznam :D

[upravil dne 18.9.2011 23:51 od švejk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Vvittym, nemyslim si, ze to bude mit prinos. prijedou ti, kteri si srazy nemohou dovolit, neb o za nej nechteji utratit a na pristi placeny se na to zase vykvaknou. Mozna je to jen moje uvaha, ale fandim samozrejme....

Ale, jsme cesi a proto upozornuju, aby se nestalo, ze se tam nahlasi X novych peugeotaku (i bez auta) alias znamy znamych.... jiz jsem neco obdobneho jednou zazil :(

Jinak je mi jedno, jestli stan nebo chatka, nejsme z cukru ani z masla ale asi uvidime, podle toho kdo dorazi a asi i hlavne kolik lidi. Nejsem priznivce megaakci :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ten krok viděl spíše kladně. Jsou jistě členové, kteří se \"stydí\" jet na sraz, poté kouknou na finanční stránku a odmítají. Nyní by je toto mohlo přesvědčit k návštěvě a když zjistí, že to je fajn, přijedou i příště.

Já jenom doufám, že nepojede moc rodin s dětmi, aby na nás zbyla chatka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...