Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

"šmoulinka" je minulost teď přišla na řadu "beSTIe"


Strejdakopec

Recommended Posts

Vyhrát? To je myslím slabý slovo, když sem viděl ty svazky bez palubky, tak mě normálně bralo do mdlob:bojim Seš borec, když si to pak poksládal do kupy... Já si na autě udělám skoro všechno, ale jak vidím elektrický svazky, tak mi běhá mráz po zádech:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jde o to se do toho dostat..taky prvních pár hodin jsme to jen přebíral a koukal kam to jde odkud to jde..co by to mohlo dělat atd...no a než začneš tak je noc takže druhý den to samé..chce to neuspěchat a ve finále to tak složité není když to všechno pospojuješ nebo najdeš konektor na druhé straně tak prostě jeden kabel pěkně přeštípeš,oholíš,oba konce oletuješ,naměříš si kabel jak dlouhej potřebuješ a na oba konce naletuješ a jedeš kabel po kabelu postupně.u některých protáhneš celý svazek kabelů husím krkem a jedeš obdobně s tím rozdílem že si zkoušečkou musíš proměřit který kabel je který peč 10 berev kabelu jsem opravdu neměl k dispozici :) ale včerejší připojení jiného motorku stěračů mi dalo zabrat :) tam té elektrice moc nehovim co jde už přes několik relé se blbě měří ale zařvali jen 3 pojistky a je to hotové ;) kdyby někdo chtěl taky subo..klidně se o pestavbu kompletně postarám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Po prezreti vsetkych fotiek, a videii, naozaj BRUTAL projekt, krasna praca, nedokazem si ani trufnut typnut kolko XY hodin si natom musel stravit, je vidiet ked ma clovek, cas, chut, a hlavne asi aj kamaratov, ktori Ti s niecim takymto vedia pomoct je to vo finalnej podobe fakt nadhera. Neviem , co viac by som k tomu napisal, nemam slov. Dost by mrzelo, ak by si taketo auto niekde oprel, tak bacha nato :papa

[upravil dne 4/8/13 20:39 od KapriQ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Po prezreti vsetkych fotiek, a videii, naozaj BRUTAL projekt, krasna praca, nedokazem si ani trufnut typnut kolko XY hodin si natom musel stravit, je vidiet ked ma clovek, cas, chut, a hlavne asi aj kamaratov, ktori Ti s niecim takymto vedia pomoct je to vo finalnej podobe fakt nadhera. Neviem , co viac by som k tomu napisal, nemam slov. Dost by mrzelo, ak by si taketo auto niekde oprel, tak bacha nato :papa

[upravil dne 4/8/13 20:39 od KapriQ]

no já už bohužel toto auto nemám ale děkuji za pochvalu. už se o něj stará někdo jinej a taky velice dobře
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...