Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak vyndat schránku u spolujezdce?


Bouřlivák

Recommended Posts

Jestli myslíš ten kaslík v pravo dole, tak je to jednoduché. Zespodu je kaslík na dvouch plast. tyčkách, které slouží jako panty. Na jedné straně mají hlavu jako hřebík a na druhé straně jsou rozřízlé kvůli zabezpečení. Stačí ti jen šroubovák. Vrazíš ho pod hlavu tyčky a opatrně zapáčíš. Jde to celkem dobře, akorát je tam špatný přístup. Dělal jsem to minulý týden, ale u starého modelu. Já si myslím, že by to mělo být stejné. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
Napsán autorem Radek V.

Jestli myslíš ten kaslík v pravo dole, tak je to jednoduché. Zespodu je kaslík na dvouch plast. tyčkách, které slouží jako panty. Na jedné straně mají hlavu jako hřebík a na druhé straně jsou rozřízlé kvůli zabezpečení. Stačí ti jen šroubovák. Vrazíš ho pod hlavu tyčky a opatrně zapáčíš. Jde to celkem dobře, akorát je tam špatný přístup. Dělal jsem to minulý týden, ale u starého modelu. Já si myslím, že by to mělo být stejné. ;)

je to stejne... jen je tam pristup na houby...

ale co je horsi, ze ani potom se ji moc ven nechtelo, zavadzel mi tam doraz... nakonec se mi ji podarilo vyndat bez poskozeni dalsich veci, ale byl to opruz... nemate nekdo nejakej figl? :)

btw, mam klimu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...