Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP NAv


MilhausF

Recommended Posts

před 9 hodinami, MJSytic napsal:

 

Tak by to možná chtělo zapřemýšlet, jestli neděláš něco špatně :myslim 

Osobně nevidím důvod, proč bych měl někomu posílat odkazy na stažení, když si je dotyčný může sám dohledat. Nejvíc si stěžují vždycky ti, kteří pro ostatní nehnuli prstem a jsou líní si sami něco nastudovat. Píšu to tu opakovaně. Pokud si člověk přečte všechny dostupné informace (vlákna tady na fóru), tak se dozví, jak to funguje a co-kde má stáhnout. A taky zjistí, že odkazy, které někomu fungovaly včera, nemusí být funkční dnes ... 
 

Pajoš: Psal jsem něco přes 4GB ;)  Vím to, protože se mi na 4GB flashku nevejdou a musím aktualizovat na 2x. 8,5GB je už dost :myslim  Raději si zkontroluj, že tam je jen to, co tam má být. U "správných" map, je přiložen návod, včetně screenu, jaké složky tam mají být.

No já nevím, možná ano. Každopádně jsem stáhl asi 2 verze "nových map tak po různu" a obě byly k ničemu. Proto jsem se ptal na jistý a funkční odkaz. Samozřejmě si dokážu vygooglit mapy sám. Nmám moc času na to stahovat 10x balast abych našel to správné, navíc jsou mapy skoro vždy rozděleny do desítek souborů. Navíc se tu podle mě psalo o mapách 2016-II pro RNEG a ty jsem nikde nenašel. Takže to asi spíš měly být napy pro WIPNAV+... Takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 22. 11. 2016 at 8:36, Dodo1976 napsal:

Jo je to tak. Verze s USB má HDD (no ona je to reálně vnitřní microSDcard) a ta funguje tak, že jsou mapy na USB a celkem dlouho se nahrávají (15-20 min. jedna destinace). Toto se označuje jako RT6 neboli WipNav+.

 

Kdežto verze s SD kartou si tahá přímo z SD. Toto se označuje jako RNEG neboli WipNav.

Zdravím, ráf´d bych se zeptal jak je to u Wip Com 3D (NG4)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 1. 2017 at 21:01, lusa napsal:

Zdravím, ráf´d bych se zeptal jak je to u Wip Com 3D (NG4)?

děkuji za předchozí informace. Ještě jedna otázka, ať v tom mám jasno: Jsou mapy pro Wip Nav a Wip Nav+  stejné a rozdíl je jen v jejich uložení v navigaci?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Laďa napsal:

Ty máš co?

já mám ve své Wip Nav aktualní mapy (2016-2), známý má Wip Nav+. Proto ten dotaz. Když mapy z mé karty nakopíruji na flash disk, lze pak přes USB provést aktualizaci map v Wip Nav+? Nebo je třeba hledat mapy speciálně pro  Wip Nav+?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Dodo1976 napsal:

Balíky map jsou většinou stejné pro RT6, eMyWay, Wip Nav+

Tzn. mělo by to jít.

opravte mě pokud se pletu, RT6 = Wip Nav+ = eMyWay. Wip Nav = RNEG.

Měl jsem dotaz, zda mapy z Wip Nav (RNEG) budou finkční v Wip Nav+ (RT6).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chci se s váma podělit s problémy o nahrání nové mapy do WIP Nav,

podle návodu co jsem našel u mapy, mi vozidlo SD kartu s mapou nenašel,

tak znovu k PC a hledat lepší návod a stalo se.

Postup instalace

- Mít SD kartu do 16 GB, je lepší aby měla class 10
- Naformátovat SD karty na FAT32.
- Nechte prázdný název svazku.
- Stačí pouze zkopírovat složku "databáze" do kořenu SD karty
- Při vypnutém zapalování a rádia, vložte SD kartu do jednotky vozidla
- Zapněte rádio, přepněte do režimu navigačního systému a měly by se načíst mapy (což se u mě nestalo, tak že přejděte na poznámku)

Poznámka: Pokud systém říká, že není možné rozpoznat kartu, tak:
- Přejděte na "Nastavení" a poté současně stiskněte tlačítka 1 + 2 + 3 (skryté menu).
- poté Enter "Nastavení" a "Reset systému (Reboot)".
Systém se restartuje a po opětovném zapnutí klíčku a přepnutí do režimu navigace se objeví na obrazovce mapy

 

jestli to tu někde je, tak se omlouvám, ale třeba se to někomu hodí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Cau Vsem ,

Chtel bych se zeptat zda se v menu nachazi nejaky udaj o informaci jaka je tam verze mapy ( nic takoveho tam nemuzu najit ) .

Diky moc

 

Tak uz jsem to nasel .. Kdyby to nekdo hledal tak staci podrzet  cca na 3 sek, tlacitko setup .

 

Upraveno uživatelem dire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ahojky, tak se mi na oficiálních stránkách mapových aktualizací Peugeot podařilo po zadání mého VIN stáhnout aktualizace a vygenerovalo mi to i aktivační klíč, který se před aktualizací v autě musí zadat. :mrk:D

Na jejich stránkách sice píšou, že aktualizace jsou zdarma pouze pro auta koupená po 31.12.2015 a  já ho mám koupené jako nové u autorizovaného prodejce Peugeot už v září  2015, přesto jsem to zkusil a šlo mi to. Dříve, když jsem na ty stránky šel, tak mi to pořád házelo odkaz na koupi map a nyní po zadání VIN jsem si je mohl stáhnout. Nevím jestli na to měla vliv moje stížnost Peugeotu, proč musím za aktualizace map platit (minulý týden po pravidelném servisu mi přišel e-mail, jak jsem spokojen s jejich službami a na konci jsem mohl napsat co se mi nelíbí, tak jsem si postěžoval), ale hlavně, že to šlo (jenom doufám, že mi dodatečně nepošlou fakturu:myslim).

 

Návod k instalaci aktualizace navigačního systému.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzhledem k tomu, že ten link na stažení je stejně na internetu "profláknutý", tak asi nemá opravdu cenu za to platit :myslim  Jediný problém je, že k tomu není to licenční číslo dle VIN (ale i k němu se člověk při troše pátrání dopracuje)
Každopádně je dobře, že se ti zadařilo :super 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...