Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP NAv


MilhausF

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Nemohl by mi někdo plz povědět, kde najdu RNEG mapy 2016-2? Něco jsem stáhnul, ale při kopírování po rozbalení to hlásí chyby a ještě se mi podařilo nevím jak odejít SD kartu (asi byla hodně kvalitní). Takže momentálně nenaviguju vůbec. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Laďa napsal:

Možná protože to není warez forum.

Já jsem se tu většinou vždy dozvěděl to co jsem potřeboval.

Jasně tohle není warez forum a nelegální mapy se tu probírají horem dolem :D SZ umí napsat asi každý, kdo tyto mapy provozuje a že těch členů bude tak aspoň 30%... Normální člověk nezaplatí za roční aktualizaci nevalné navigace v cizím jazyce 5000, když obvyklá cena je 5000 za velmi dobrou navigaci s doživotní aktualizací. Kdyby to bylo 500 tak to tady neřeším, stejně jako ostatní. IMHO já se tu nedozvěděl až na výjimky ani jiné newarez věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BFG: Jak píšeš - navigace do auta je spíš pro zlost. Proto ji nemám. Tedy ve služebáku ano, přesto si nosím svoji (je ve všech autech stejná). Jo a můžu si ji vzít sebou, když chci chodit pěšky. Posledně mě pobavil kolega, když konstatoval, že dát 800 za Sygic je "strašná palba", přitom si před půl rokem objednal do Pajera navi za 40t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 12. 2016 at 8:18, Pajoš napsal:

Tak jsem stáhnul nějaké mapy 2016-2 a mají 8,5 GB :-o. Někdo tu psal něco o 4 GB, tak nevím. Zatím jsem je nezkoušel. Pro dotazy, hodil jsem do google "wip nav 2016-2" a klikl hned na první odkaz ;-).

Mapy 2016-2 pro RT6 což je Wip Nav+  mají 4,5 GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 12. 2016 at 16:16, BFG napsal:

Peugeot forum je vážně dobré, prakticky nikdy se tu nic podstatného nedozvím. Tak pánové, díky za ty mapy.

V 28. 12. 2016 at 14:26, BFG napsal:

IMHO já se tu nedozvěděl až na výjimky ani jiné newarez věci.

 

Tak by to možná chtělo zapřemýšlet, jestli neděláš něco špatně :myslim 

Osobně nevidím důvod, proč bych měl někomu posílat odkazy na stažení, když si je dotyčný může sám dohledat. Nejvíc si stěžují vždycky ti, kteří pro ostatní nehnuli prstem a jsou líní si sami něco nastudovat. Píšu to tu opakovaně. Pokud si člověk přečte všechny dostupné informace (vlákna tady na fóru), tak se dozví, jak to funguje a co-kde má stáhnout. A taky zjistí, že odkazy, které někomu fungovaly včera, nemusí být funkční dnes ... 
 

Pajoš: Psal jsem něco přes 4GB ;)  Vím to, protože se mi na 4GB flashku nevejdou a musím aktualizovat na 2x. 8,5GB je už dost :myslim  Raději si zkontroluj, že tam je jen to, co tam má být. U "správných" map, je přiložen návod, včetně screenu, jaké složky tam mají být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ty mapy dnes vyzkoušel, normálně fungují. A co jsem zálohoval z SD karty ty staré (tuším 2015), tak měly 8,2 GB, takže zase takový rozdíl to nebyl.

V souboru versionnavidb.txt je: name=Europe + Morocco 2016/2017 (Edition 2016.2)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...