Sign in to follow this  
Followers 0
Bouřlivák

kryt pres radio?

15 posts in this topic

Ahoj chci se zeptat jestli existuje nejakej kryt pres radio? myslim nejaka zaslepka od peugeota do palubky kdyz si nekdo objednal auto bez radia.Mam radio s odnim .panelem ale stejne bych to chtel nejak schovat,protoze uz mi ukradli 2 radia i bez panelu a nechci to porad vyndavat cely.Mam P306 .Pripadne kde se to da sehnat? v servisu? na vrak.? Diky

No my to koupily na jakymsi pochybnym bazaru (Praha, Na knížecí). Vypada to jako kus plastu :D :D :D :D Proste jenom kryt, kterej na to radio nasadis, ale neverim, ze by to tak moz pomohlo. Uz jsem slysel i o imitacich vydechu topeni, to by mohlo bejt lepsi, ale kde to sehnat ti nepovim. Tak hodne stesti.

Makovice

PS: Cerny folie na sklech, jsou nejlepsi kryt!!!!!!!

Já bych tam kryt nedával, jak říká makovice nemá to smysl, já si radio raději vytahuji celé, jo s foliema je to složité, osobně jsem zvědav, kdy mi někdo něco řekne, kamarad platil v ostravě také 1000,- :D

Vím že na fiata bravo existuje kryt, kterej je přesnou imitací originál rádia. Je to ****, kterej se asi nekrade. Kamoš ho má a od té doby má pokoj. kromě toho já mám fólie i na bočních oknech v předu. a policajti nic. Spíš bývá velkej problém na technické, ale to už se dá zařídit všelijak :-))))

[Editováno 1/16/03 Marek206]

Panove, folie uz se tu resili, takze to s nima shrnu. Mam

-max.zatmaveni

-vidim a dokonce parkuju v centru Prahy

-Policajtum jsem platil max 200,- (kdyz je moc neprudite a nemate drahy auto, tak Vam vic ani nedaj)

-jsou dost odolny i proti rozbiti (vyzkouseno, bohuzel)

-dovnitr neni videt temer nic, takze ma od zlodeju ZATIM pokoj (klep klep :)

Hawk ... Makovice

No, já tam mám \"rádio\", co jsem vyměnil za hever. Kvalita odpovídá ceně. Ale furt lepší, než drátem do oka. :)

Já bydlím, v praze ,ale zatim mi rádio nevzali ale foliema je tam stejně trochu vidět!akorát jednou,a to jsem ho potom našel na burze na smíchově u romského kamaráda :mad:

Mam odzkousene, ze nejlepsi je radio vytahnout a misto neho strcit nejake nefunkcni \"smecko\". 3 roky me nikdo radio nevzal - az jednou me vybraly komletne auto a bohuzel funkcniho radia pod sedadlem si vsimly!!! Smejdi!!!

Ted si chci kupovat radio na minidisc!!! Snad me vydrzi dlouho - alespon mam utechu tu, ze mam auto pojistene proti kradezi (250,-kc/mesic)....

[Editováno 1/26/03 Mirek77]

Mirek77 : s tym radiom si to mal dobre vymyslene, mne sa lubil jeden listok f 205, bolo na nom napisane :\" radio je nefunkcne, benzin nemam\" :) :) :)