Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ložisko


Stefan

Recommended Posts

Přátelé odborníci potřebuju poradit.Jak sem tu psal(držim smutek)čeká mě výměna ložiska na LP kole.Chtěl bych se zeptat nechá se to udělat na parkovišti nebo to mám nechat servisu?Podotýkám nikdy sem to nedělal.Neni k tomu potřeba nějaký stahovák nebo něco speciálního?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš čas zkus si to udělat sám.Je to zkušenost a ta se neztratí.Já ložisko nenahrejvam,ale rozbiju vnitrní kroužek,kuličky vypadnou a to co ti tam zustane zevnitr vyvarim svár kolem dokola z obou stran.smrskne se to a vyklepneš to jako nic.Ohreju až cistej domeček a nový ložisko tam padne samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měnil ložiska v obou kolech na podzim a taky jsem to nechal raději na servis. Je to za dopoledne hotové a člověk se nezašpiní. Jinak ale jedno ložisko 1400,- a za práci za obě kola 1500,-. No jinej kraj a jiný ceny ale rozhodně bych to na parkovišti nedělal. Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem byl dneska u Patery v Radotíně a mechanik říkal po projížďce že to hučení ložisko nebo poloosa nebude tak nevim co mě čeká sem obědnanej na pátek snad to nebude drahý nebo semnou drahá polovička nebude mluvit aspoň týden :(:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...