Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Starej mazlík 405


Háček

Recommended Posts

Hele trochu jaru do topeni a do chladice a poradne proprat hadoci s vodou.. Taky sem koukal co sem tam mel za hnus . Dnes rano v pohode topi a chladi , tak pricina odhalena.

Odesláno z mého Xperia SP pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra , není ti 20 .....vem do ruky plnič za stopade , nechej namíchat barvu za 2 stovky a přestříkej ten hnus na dveřích ...nemzrne a u někoho to nechej stát přes víkend v aráži ,ať to zaschne....nebo máš nemocný záda...?

mě to taky nikdo neučil ,a komplet pravou stranu na autě jsem stříkl sám.Dyť to máš skoro stejně starý ,co mám já ,to pracuje  s časem ...to že to není vidět ,neznamená ,že to tam není .Ty prahy máš už zespod lišku.To je to ježdění bez předních zástěrek...Na jaře děláš levý práh pro velký úspěch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se pletes, prahy strikane jsou to jen na ty fotce maj spatnej odstin. Dnes je vyfotom a postnu to sem, chci je strikat jen kvuli cerny, jako dodelat zbytek auta, nevim jak u vas ale u nas je ted aktualne 0 jinak stale byva pres den pod nulou. 20 mi neni to mas pravdu je mi 23 :D, nebojse umrit na schniti ji nenecham precejen ma novou technickou

Odesláno z mého Xperia SP pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak Pár novinek:

Pokud bude hezky, což asi nehrozí tak nastříkám zbytek auta, opraví se rez a podběhy.. snad už se dokopu k tý černo stříbrný kombinaci 

Něco mi začalo tlouct na přední nápravě při naklopení auta do zatáček , tyčky jsem dělal 2016 na podzim takže ty vylučuju na ty sem i koukal a vuli nemají, uložení stabiku sem dělal asi na jaře 2016, zkusím vyřadit tyčky stabilizatoru abych uplně vyloučil stabilizator, ještě sem bral za těhlici a vypada to že klepou tlumiče když je kolo vyvěšený ale v zatačkách se to ani tolik snad nevyvěsí.

Čekají mě přední pružiny už to nějak leží na předek vuči zadku. Zadní náprava od kokosáka pořád parádní :) .. znovu děkuji za ,,polorepas" .

 

Dál tu mám na seznamu čerpadlo ... stále a pořád cuká a zase začalo uchcávat takže pokukuju po jiným (repas co sem obvolával vyjde dráž než celý auto) .. .

po zimě pořádně uklidit a musim se podívat na přední mlhovky začalo to nějak zlobit , sníh cšechno zničí ! :( achjo ... jinak pořád jezdíme :) .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

ahoj s menším zpožděním :D .. hele přední světla, zrcátko, tapec řidiče, řidičovu sedačku, lištu na palubku, zámky na pravou stranu s centrálem a budíky, to je snad všechno.... dneska sem si přivezl komplet mi16 sedačky i přešítý kombíkový takže o víkendu budeme dědečka rozebírat .. :D .. kdyby někdo sháněl budu mít navíc 2 sedačky mi16 a jednu řidičovu neprosezelou puvodně od freedyho :D .. 

 

IMG_20170511_190120.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sedacky jsou na miste, auto vyluxovano a vice mene uklizeno. maska vymenena za trikoloru (zatim bila az na to budu mit cas tak pujde do barvy auta) a kufr vyvaren, vymeneny bubny a striknuty dvere, pokracovani priste :-)

ps: foceno behem prace finalni produkt nafotim

IMG_20170513_151943.jpg

IMG_20170513_151938.jpg

IMG_20170513_115447.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky dodám někdy :D až bude čas :D .. jen dotaz na čtenáře mého vlákna ,, Nevíte o nějakém motoru 1.8 td ? .. 66kW ? .. 

 

Jinak nás čekají přední tlumiče s nima rovnou pružiny a zadní tlumiče taky jedny mam nové v garaži takže ty kupovat nebudu. ještě mam před sebou změnu zaměstnání takže nevím jak to všechno pujde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak další fotky dodám zase až budou nafocený, jinak vyvařeno a vyklepáno a vyrovnáno, zatíám jen v základu bez laku (šedivej základ tak to tolik nekřičí ) v budoucnu spodní čepy v těhlicích a obě přední ložiska, plus snad po první výplatě v nový práci budou i nové gumy, ale uvidim jak to bude s penězma, máme v planu se stěhovat do většího tak uvidíme ... :) 

PS: Pořád žije a jezdí :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem vyměnil spodní čep a ložisko bohužel už bylo zase čtvrt na osum a z prace mě vyhnali že si druhou stranu dodělám další den, no tak sem se do toho pustil dneska .... 

Všechno šlo krásně povolit , jako vždy (nemysleno ironicky !) vyměnil jsem čep na těhlici, a šel jsem vylisovat starý ložisko, nalisoval jsem nové a když jsem chtěl lisovat náboj do ložiska tak sem přišel na příčinu zničení ložiska pouze na pravé straně ... Náboj kola se mi totiž protočil v ložisku a celej naboj se pěkně sjel a točil se volně v ložisku , takže v ložisku plul volně jak si chtěl a tím pádem se i vyhřálo ložisko... no co mi zbylo jinýho než to se zatnutýma zubama slisovat dohromady abych s tim mohl dojet domu. ted jsem koukal na autorozvody a vychází náboj na naky 4 stovky což je parada, k tomu nový ložisko mam jedno ještě na skladě u sebe v rezervě. no a na Levý straně sem zjistil že mi dost přibržduje kolo, tak jsem rozhýbával brzdič je tam zmuchlaná prachovka takže obědnam i opravnou sadu, dneska jsem to prostříkal odrezovačem a potom měděnkou ve spreji na brzdy tak to holt musí vydržet než všechno dorazí a opraví se to :) .. jako dělám na tom autě rád jen mě to už nějak unavuje :) .. ale co příští týden nastupuju do nový práce tak na to bude zase více času :) .. 

IMG_20170627_174740.jpg

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

přípravek na sundání čepů ? hele kladivo z podponku :D 

jinak Hákový klíč , rozměr nevím, máme jich v garaži několik tak vyberu vždycky ten co tam pásne

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...