Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Starej mazlík 405


Háček

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Po dlouhý době sem zase píšu do mojeho deníčku :D

Tak Dědula proběhl technickou jako prd, no jako dva prdy,pár much se našlo na podvozku pár vůlí ale hned po technický výměna čepů a předního ložiska.

Mám problém ted s panty u řidičovejch dveří, nevíte někdo co s tím ? .. už jsem to zkoumal a zjistil sem že nejsou šroubovací ale jsou navařený takže nevim jak to udělat aby mi ty dveře zachvilku někde neupadly ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

jop hele tak to netušim :D šef je odvažel v patek a ještě je nemam, maj prej moc prace a bílou lesklou moc nelakujou tak kvuli jedný sadě prej nebudou špinit pistole nebo co :D :D jinak kolem 1600,- stojí sada 4ráfků opískování a černej komaxit , ale do normálního práškovýho laku to bude asi dražší tak ti pak dám vědět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 3 týdny později...

no já sem starej hadr nepral protože bych ho vytahl po kouskách, už byl na pár místech potrhanej takže budeme davat novej, a lepidlo zkusím nějaký najít na textil, hlavně ne CHEMOPRÉN ten by ten tapec rozežral tak si dej pozor :), na netu se dá najít hodně lepidel na textil kůžy plasty atd, někde sna na něj koukal ... na netu podle jejich M3 tabulky by nejvíc vyhovovalo toto http://obchod.activa.cz/produkt/3m-display-mount-lepidlo-ve-spreji-extremne-silne-400-ml-16729/

ale myslimže sem někde kouikal na levnější jen si ted nevzpomenu .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě můžeš použít chemoprén ale je problém s dodržením stejnoměrné vrstvy. Když to necháš přiměřeně zavadnout nic se nepropije....

Nejlepší je jistě lepidlo ve spreji, používám třeba Motip: http://www.automotovelo.cz/product/motip-lepidlo-ve-spreji-400ml/ ale většinou vystačím s tím chemoprénem nebo Robinolem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...