Sign in to follow this  
Followers 0
Guest jki

Vyhrievanie spatnych zrkadiel

5 posts in this topic

Kedze na vodicovej strane sa po nastartovani spusti vyhrievanie zrkadla, tak to je asi vo vybave. Ale prava strana sa nerozmrazuje. Mal to niekto otvorene ? Kde to treba merat ?

P 405 GRDT Break ;)

Zrdcádko u 405ky rozebrat je jednoduché. Sklo vyklop nahoru a když se podíváš dole do otvoru, uvidíš tam dvakonce drátků(zabezpečovací pružina), ty roztáhneš a opatrně vytáhneš zrdcádko. Jestli je vyhřívané, tak na něm jsou konektory jako u vyhřívaného zadního okna. Pokud ta vyhřejvací folie je vypálená, musíš to vyměnit, ale funkčnost se dá proměřit. Jestli ho budeš měnit, tak pozor na modelovou řadu auta, protože ty konektory jsou jinak natočené a kabely pak nedosáhnou. Nejlepší je zrdcádko demontovat a podle něj shánět jiné. ;)

Diky Radku, to je odpoved, ktoru som potreboval. God Bless You :D :D :D

Abych se přidal do diskuze taky mě jedno nešlo rozmrazovat byl špatnej kontakt ..stejně jsem zrcátka vyndaval šli do barvičky .. takže se dostaneš dobře uvidíš.. :)

Jen bacha až to budeš nasazovat zpátky. Cvíli mi trvalo, než sem přišel na to, že se musí nejdřiv nasadit na pastový usazení zrcátka do drážky ten pojevenej drátek a pak to teprve nacvaknout na protikus. Chce to trochu tlačit a pokud máš zrcátko v elektrice, tak bacha, at se neponičej převody. Dost blbe se to shání.